SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta na masę do oceny - by Farc1k

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 956

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 418
Witam gorąco wszystkich użytkowników. Stronę SFD.pl przeglądam regularnie ale na forum jestem nowy i jest to mój pierwszy temat, więc proszę o wyrozumiałość .

Od września stosuję dietę którą sam ułożyłem bez pomocy żadnych kalkulatorów, tylko z tego co wyczytałem w internecie i z własnego ciała.

Śniadanie I 7:00/7:30
Bułka grahamka z szynką z indyka
w dni treningowe + jajecznica z 3 jaj

Śniadanie II w szkole 10:00,11:00,12:00
Bułka grahamka z szynką z indyka i z jajkiem na twardo (10:00 i 11:00)
Bułka grahamka z szynką z indyka + serek wiejski 200g (12:00)

Obiad ( posiłek przed treningowy) 15:00/15:30
Filet z Piersi indyka 100/150g
Torebka ryżu naturalnego ok. 300g
Sos słodko kwaśny 250g

Trening 17:00

Posiłek po treningowy (tutaj różnie z czasem ale przeważnie 20:00)
To samo co przed treningiem.

Kolacja 22:00
Tuńczyk w sosie własnym

Przed snem 23:00
Twaróg półtłusty/chudy 120g
2 małe łyżeczki oliwy z oliwek

Dieta może nie jest jakoś super ułożona ale ważne że działa bo zaczynałem na początku września z wagą 73 kg a teraz jest 77+.
Nie powiem tłuszczem podszedłem ale wiadomo to jest nieuniknione w diecie na masę. Najważniejsze że idzie siła i waga w górę .

Co do posiłków w szkole to innych jeść nie dam rady szkołę mam do 15:00 a w niektóre dni praktyki więc tutaj jakieś duże zmiany odpadają.

Posiłek po treningowy jem o różnych godzinach ze względu na to że na siłownie chodzę do kolegi za miastem i różnie wracam.

Według jednego z kalkulatorów w tej diecie jest 3248,80 kcal, B(193,8), T(97), W(414,5).

B-2,5g/kg
T-1,2g/kg
W-5,3g/kg

Nie za dużo tego?


Zmieniony przez - Farc1k w dniu 2012-10-05 00:56:30
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Bułki nie są ciekawym rozwiązaniem dostarczania składników odżywczych organizmowi. Sos słodko kwaśny, produkty puszkowane, produkty przetworzone w zdrowej diecie nie powinny się znajdować.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 418
No to co ja mam jeść od 8:00 do 15:00 nie ma mnie w domu i nie opcji żeby jadł jakieś obiady czy nie wiadomo co ... Jeśli był by ktoś łaskaw ocenić w jakim stopniu dieta jest ok i co zamiast tych nieszczęsnych bułek miał bym wrzucić do diety byłbym wdzięczny.

Reszta jest ok ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Pierś z indyka, ryż i oliwą są ok. Ten twaróg też może zostać. Z resztą musisz pokombinować.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 418
Przez szkołę pole manewru mam ograniczone może po prostu jeszcze ten miesiąc przemęczę się z tą dietą a za miesiąc planuje zakupić Białko/Gainer i wtedy zjadę do max 2 bułek dziennie i zastąpię resztę odżywką
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 294 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10428
Do szkoły możesz przecież zabrać pojemnik z jedzeniem; odżywka to też nie jest rozwiązanie - tym możesz uzupełnić ewentualne braki w diecie.

Żyć w tak znakomicie zbudowanym domu,jakim jest ciało, bez zapoznania się z jego budową,
przynosi ujme duszy rozumnej"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 418
... no ok, i tak biorę pojemnik na kanapki, jajka , serek wiejski itp . Tylko co zamiast tego właśnie miał bym pakować do tego pojemnika ? to musi być coś szybko do zrobienia jak kanapka rano i też żeby mi się nic nie wylało itp bo z tym może być różnie. Dla tego pytam właśnie o konkrety. Jakieś propozycje ?

Dla kolegów lecą sogi oczywiście
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 294 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10428
Np.
WW:ryż/kasza/makaron;
B:mięso/ryby/jajka;
T:oliwa/orzechy i dorzuć warzywa

Możesz wszystko przygotować dzień wcześniej.

Zmieniony przez - GriGooR w dniu 2012-10-05 22:44:59

Żyć w tak znakomicie zbudowanym domu,jakim jest ciało, bez zapoznania się z jego budową,
przynosi ujme duszy rozumnej"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 418
Teoretycznie mogę tylko, że za bardzo nie lubię odgrzewanych lub zimnych potraw itp no ale cóż, będzie trzeba polubić tak samo jak ten nieszczęsny twaróg i oliwę z oliwek

Jak by ktoś miał jeszcze jakieś propozycje to pisać ;]
No i oceniać tą dietkę . Polecą sogi ;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 294 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10428
Rano możesz płatki owsiane wrzucić, dorzuć warzywa, i uwzględnij to co kolega Skalar pisał wyżej.

Żyć w tak znakomicie zbudowanym domu,jakim jest ciało, bez zapoznania się z jego budową,
przynosi ujme duszy rozumnej"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

twaróg chudy

Następny temat

Dieta na mase !!

WHEY premium