SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta na masę do oceny 70kg

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1805

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 636 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 27194
w I posiłku brak źródła białka, to samo w III, razowca z po treningowego jaki i przed treningowego wymień na inne źródła ww takie jak:kasza, ryż czy też ziemniaki, brak źródła tłuszczy w ostatnim posiłku i co do ryb z puchy to max 2-3x w tygodniu
Ryby z puchy max 2-3x w tygodniu

Zmieniony przez - friskenn w dniu 2012-06-17 13:26:30

Pomogłem? PRZYZNAJ SOGA :D !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 4533 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34420
A gdzie masz warzywa i owoce?
Zamień tę śmietanę w ostatnim posiłku np. na orzechy+oliwę

Nie ma takich zmian,których my nie możemy wnieść!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 183 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6355
Warzywa, jak i owoce tak jak wcześniej pisałem będą, ale nie wpisuje. Białko do 1 i 3 posiłku wrzucę chyba z odżywki. Twarogu samego nie zjem musi być z odrobiną śmietany. A te orzechy z oliwą mogę dorzucić. Poprawiłem dietę tak z wyjątkiem tych rzeczy, które napisałem teraz, bo nie chce mi się znowu wstawiać do tabelki, ale będzie wszystko. Ilość mięcha i ryżu trochę podniosę z posiłku potreningowego i przedtreningowego kosztem innych posiłków. Głownie chodzi mi o skład posiłków, bo ilość sam sobie zmodyfikuję.




Zmieniony przez - DonCarolus w dniu 2012-06-24 22:12:03
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 111 Napisanych postów 11936 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 90986
1. dodaj źródło białka
2. zmniejsz ilość jaj, dodaj do 1 posiłku część
oczywiście warzywa
3. koniecznie źródło białka i warzywa. białko lepiej z pożywienia niż proch, proch dąłbym po trenie
+ tez zdrowe tłuszcze
4. ryz daj białay/paraboiled/brazowy lub makaron kasze ziemniaki
5. źródło wegli jw
warzywa
6. do smaku możesz dodac tego biąłka, bedzie lepiej lub warzywa jakaieś + zdrowe tłuszcze

bilans BTW ok

Ciągły terror w dążeniu do chwały, życie jest za krótkie, żeby być małym!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 183 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6355
Z tym ryżem to pomyłka. Oczywiście chodziło o paraboiled. SOGa juz chyba nie mogę dać, bo wcześniej Ci dałem. Dzięki za pomoc wszystkim.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
ryż jaki by nie był będzie ok jeśli tylko zamieniasz źródła ww

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Poprawka diety :)

Następny temat

Dieta na masę pytanie.

WHEY premium