SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta na masę do oceny

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 524

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 256
Kolega pomógł dobrać mi dietę tak abym mógł zrobić masę nie tracąc na wyglądzie sylwetki(nie chcę wielkiego brzucha), ale to jest forum specjalistów więc zanim zacznę się do niej stosować chcę zasięgnąć Waszej porady. Aktualnie wazę 65kg i mam 178 wzrostu. W moich oczach jestem chudy i chce przytyć chociaż o 5kg. Na siłownię chodzę 3 razy w tygodniu odpowiednio pon/środa/piątek we wtorek i w czwartek mam treningi piłki nożnej. A teraz do rzeczy:
1 posiłek 6:30
Płatki owsiane 100g z rodzynkami (Czy mogę zamienić na płatki z mlekiem?)
2 jajka na twardo
2 posiłek 10;25 (Przerwa między lekcjami)
Chleb żytni razowy 4 kromki z warzywami
3 posiłek 13;15 (Przerwa między lekcjami)
Ryż biały 100g z jogurtem
4 posiłek 16;00 (po szkole)
Ryż biały 100g/chleb żytni 4 kromki
Pierś z kurczaka/ryba
5 posiłek
20:00
3 jajka na twardo/ delikatna jajecznica
Banan średni
6 posiłek twaróg półtłusty 200g

To na tyle. Dodam że uczę się i lekcje mam przeważnie od 8 do 15, rano raczej specjalnie dużo czasu na gotowanie nie mam wstając o 6 wychodząc na busa o 7 ciężko jest to ogarnąć :/ Trenuję na siłowni o 19 przeważnie godzinkę, w piłkę nożną treningi mam o 17, o 20 jestem w domu. Co zmienić? Czy mogę zastosować jakieś zamienniki? Coś na temat orzechów? Czy mogę jeść coś między posiłkami? Jakiś batonik, bułka na zabicie "głoda"?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 134 Napisanych postów 20191 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 69241
Witaj,
proszę wstawić dietę - wskazówki w temacie:
https://www.sfd.pl/ZRZUT_DIETY_Z_POTRENINGU__INFO_JAK_TO_ZROBIĆ.-t922822.html

Zachęcam do skorzystania z indywidualnych porad, diety opracowanej precyzyjnie dla Ciebie przez naszych dietetyków .

Nasi specjaliści przygotują wszystko za Ciebie i specjalnie dla Ciebie

http://potreningu.pl/plany/strefa-mezczyzny

Pozdrawiam.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Serek wiejski w ostatnim posiłku

Następny temat

BLAGAM O POMOC ostatnia szansa!!

WHEY premium