SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta na masę do oceny, 82kg

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2689

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

28

Płeć

Mężczyzna

Cel

Masa mięsniowa

Waga

82kg

Wzrost

176

Poziom bf (zdjęcie poglądowe)

20%

Aktywność w ciągu dnia (cały tydzień): (praca/uczelnia/zajęcia domowe? O której trenuję, wstaję, kładę się spać? O której mam przerwy w pracy?)

Praca, lekka aktywnosc, wstaję o 5.30, przerwa w pracy o 10, trenuje o 17, kładę sie spać o 21

Uprawiane sporty, częstość i intensywność treningów, staż treningowy, sprzęt którym dysponuję (wyposażenie siłowni)

Profesjonalna siłownia, staż rok czasu,

Stosowane wcześniej diety, ich wpływ na sylwetkę, obecne odżywianie

Wczesniej bez konkretnej diety ale w miare czysto

Stan zdrowia (preferowane badania lekarskie)

Bardzo dobry

Stosowana lub planowana suplementacja

Kompleks witamin, Testosteron mix, białko, omega 3 6 9
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 50 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 20932
Witam,
Czy tak skonstruowana dieta ma sens na dłuższą metę? Śniadanie to standardowy placek :]
Oczywiście w miarę tycia będę zwiększał podaż węgli czy lepiej tłuszczy?
2x w tygodniu posiłek po treningowy składający sie z ryb( śledz, makrela, tunczyk, dorsz)
Do 3 posiłków dorzucam mieszankę z warzyw( czerwona fasola, cebula, papryka, ogórek, pomidor, brokuł, czosnek, groszek, szczypior, seler naciowy)
Warzywa nie wszystkie na raz tylko wedle tego na co mam ochotę, czasami mizeria ze wszystkich naraz.



Zmieniony przez - anubis84 w dniu 2017-01-20 21:16:58
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6266 Napisanych postów 76018 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754780
Przelicz sobie samemu proporcje kwasów tłuszczowych, oraz omega 3 do omega 6. My tego nie zrobimy.

http://nutritiondata.self.com/ 

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17704 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
chcesz porady to zrób zrzut wg tego https://www.sfd.pl/JAK_DODAĆ_ZRZUT_Z_POTRENINGU__NOWA_WERSJA_!_-t969797.html 
1

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 50 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 20932








Zmieniony przez - dei w dniu 2017-01-20 21:42:21
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17704 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Myślę że cynamonu na oko dla smaku ok grama wystarczy 4 to już chyba przesada, nie ma co go wliczać, jako ostatni posiłek jajka starcz nie trzeba dawać już wpc lepiej po treningu wypić np z bananem.

jak robisz poranny placek bez jajek ? jak o 17 trening to ten posiłek o 18 jest chyba później ?

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 50 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 20932
trenuje około godziny wiec tak posiłek po treningowy około 18.30 a ostatni czasami przesuwa sie do 21

a co do placka to nie pomysłałem własnie, radzisz dodac jajka do niego?


Zmieniony przez - dei w dniu 2017-01-20 21:48:00
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17704 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Przerzuć spokojnie z ostatniego posiłku. A wtedy sobie po treningu zjesz banan z wpc a ten osttani posiłek sobie ok 19 zjesz, ja np osttani ok 19,30-20 zjadam w zależności o której trening skoncze i to jest u mnie zarazem potreningowy
1

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 50 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 20932
Spoko, dzięki za zainteresowanie i pomoc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
Wysoki udział tkanki tłuszczowej w ustroju nie sprzyja budowie masy mięśniowej. Jeżeli rzeczywiście siedzi 20% to powinieneś zastanowić się nad redukcją tłuszczu zapasowego, dalsze dążenie w masę może jedynie doprowadzić do zaburzenia wrażliwości tkanek obwodowych i wątroby na działanie insuliny i leptyny.

Wstaw zdjęcie sylwetki.

dei
Stosowana lub planowana suplementacja: Kompleks witamin, Testosteron mix, białko, omega 3 6 9

Omega 3-6-9 jak i wymysł pokroju testosteron mix jest zbędne.



Zmieniony przez - dudee w dniu 2017-01-21 13:23:48
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 50 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 20932
rozwiń dlaczego teść zbędny?

Zaznaczam ze wyczynowo mam zamiar sie tym zająć


Zmieniony przez - dei w dniu 2017-01-21 13:34:47
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6266 Napisanych postów 76018 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754780
Wklej zdjęcie sylwetki. Bez tego nie jesteśmy w stanie zbyt wiele stwierdzić co należy robić.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 50 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 20932
Od jakiegos czasu jem tak jak sobie to ułozyłem ale waga stoi. W lustrze spore zmiany od stycznia co bardzo mnie cieszy. Ale przy nadwyżce kalorycznej powinienem przybierac na masie, czy to tłuszczowej czy jakiejkolwiek innej ale tak nie jest. Smalec mam wrazenie ze spadł mi i to sporo bo widze po brzuchu ze ubywa. Ale przy nadwyżce kaloryczniej to normalne? Ktos mi cos doradzi co mam zrobic zeby waga szła w góre? Pracuje fizycznie po 9h ale nie jest to jakies dzwiganie ciezarów czy inne tego typu rzeczy.





Zmieniony przez - dei w dniu 2017-07-30 22:47:16
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kalkulator potreningu.pl

Następny temat

Zawartość omega 3 i omega 6 w piersi z kurczaka

WHEY premium