SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta na masę do oceny, 81kg

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2409

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 79 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 449
18lat
81kg
185cm

Wiem że jest tu za mało węglowodanów i kcal, ale czym mam to uzupełnić? Ogólnie dobra jest ta dieta?

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 74 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 946
Domyślam się że chodzi o dietę na masę. Ogólnie rzecz biorąc przeczytaj jeszcze raz podwieszone tematy. Bułki do wywalenia - jak musisz jeść to rano, jogurt do wywalenia - nic nie znaczące w bilansie WW. Posiłek 1 2 4 i 6 mało z posiłkami mają wspólnego. Tłuszcze dość dobre. Ryż biały zamiana na brązowy bo wywali CI do góry IG tym bardziej ze 2 godziny później znów wrzucasz same węgle.
Piszę z swojej perspektywy, niby kalorie są ale chodziłbym głodny cały dzień, pierwszy pokarm o konsystencji stałej dopiero o 14

Zmieniony przez - Soli1988 w dniu 2012-04-21 22:09:09

Zmieniony przez - Soli1988 w dniu 2012-04-21 22:10:35
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 79 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 449
Na masę to raczej nie, wg różnych kalkulatorów to jeszcze kilka kilogramów i będę miał nadwagę. :) Zaraz postaram się zastosować twoje rady i może jakaś dieta z tego wyjdzie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 74 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 946
Też jestem nie wiele cięższy a wzrost mam taki sam a przecinek ze mnie więc do nadwagi na pewno Ci daleko. Mięśnie ważą więcej w stosunku do tłuszczu przy takiej samej objętości. Dieta musi mieć jakiś cel, jeśli nie ma to wystarczy trzymać się porad w podwieszonych tematach i mówiąc kolokwialnie nie jeść syfu.
Możesz rzucić okiem na mój 1 post i porady specjalistów pod nim - https://www.sfd.pl/Dieta_na_masę_do_oceny,_83kg-t849075.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 79 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 449
Tylko że jak założyłem temat w dziale Odżywki to wszyscy pisali że jak nie ma diety to nie ma efektów i żadnych odżywek nawet nie opłaca się kupować, i też pisałem że się zdrowo odżywiam i nie jem syfu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 74 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 946
No jak nie ma celu dieta to jaki cel ma pakowanie w siebie odżywek ? Masz jakiś tam bilans w zależności co chcesz osiągnąć, zakładam że kilka kg masy mięśniowej - do tego masz dietę. Jeśli będziesz w stanie zaspokoić WW/T/B samym pożywieniem chwała Ci za to, nie będziesz musiał pakować w siebie chemii. Jeśli będzie brakowało Ci w bilansie białka - walisz białko, jeśli carbo - walisz carbo i na początek na pewno Ci wystarczy.

Chyba musisz zejść na ziemię i poczytać podwieszone tematy. Przeczytałem Twoje posty w dziale odżywki i wynika z tego, że chciałeś ćwiczyć, zjeść trochę przysłowiowego koksu a w efekcie urosnąć. Nie tędy droga niestety aczkolwiek pewnie każdy by tak chciał ;)

Zmieniony przez - Soli1988 w dniu 2012-04-21 22:29:33
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 79 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 449
Zrobiłem zmiany, ten sok marchwiowy to oczywiście jest na cały dzień. :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 79 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 449
Teraz jest ok?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
daj 4 posiłki a nie 10 na raz nie jest ok produkty są źle dobrane ryb wędzonych na codzień nie jemy posiłki mają być zbilansowane

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 79 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 449
Teraz jest ok?


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6265 Napisanych postów 76018 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754780
Dlaczego tak drastycznie zmniejszyles ilosc bialka? Rozklad skladnikow odzywczych byl raczej ok i jego sie trzymaj.

Posilki bilansujesz tak zeby zawieraly zrodlo bialka, weglowodanow, tluszczow i warzywa.

Same orzechy, sok czy bulka z ogorkiem to zadnen posilek a raczej przekaska, ktora nalezy skorygowac.

Zmieniony przez - domer w dniu 2012-04-22 13:58:16

Moderator działu Odżywianie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Orzechy Włoskie/oliwa z oliwek

Następny temat

Dieta aktywnego fizycznie piłkarza [60kg]

WHEY premium