SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta na masę do oceny, 80kg

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1206

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 12 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1473
Bardzo proszę o sprawdzenie i ewen. sugestie do poprawki. Zrobiłem właśnie redukcję z 87kg na 80kg i chcę coś zmasować do wakacji. Trening pon. wto. czwa. pią. środa i wekeend regeneracja. Praca siedząca (serwisant gsm) Nie uprawiam innego sportu jak doniesienie zakupów na 3 piętro każdego dnia :D.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9050 Napisanych postów 82717 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699593
Jak to chcesz urozmaicac ? Za dużo tych bułek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 12 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1473
Ryż na zmianę z kaszą i makaronami (węgle się zgadzają) a płatki owsiane z płatkami jaglanymi. Wywalić bułki przed treningiem i dać kaszę i tuńczyk?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 12 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1473
To mój pierwszy kontakt z siłownią w życiu. Redukcja trwała przez 2 miesiące i w trakcie robiłem trening około 1h i aeroby 30min. Zanim postanowiłem się zredukować i wprowadzić zdrowe jedzenie to jadłem rano bułkę z szynką i serem, w pracy kebab a w domu pizze i tak przez 7 lat więc czy jest faktycznie konieczność codziennej zmiany? Wiadomo że raz dam jabłko a raz banana. Czasem zamiast kury dam rybę. Zamiast orzechów włoskich dam awokado. Głównie chodzi mi o podział BTW czy tak może zostać.


Zmieniony przez - lud3ik w dniu 2017-10-25 12:12:28
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1660 Napisanych postów 5479 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 94310
chodzi tylko o to ze chocbys nie wiem jak super mial ulozony dzien diety to jedzac non stop to samo nie wyjdziesz na tym dobrze. pojawia sie braki w witaminach, mineralach itd. urozmaicenie podstawa zdrowego zywienia

when im going to do some mountaineering actually im going back home

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 12 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1473
Rozważyłem suplementacje witaminową. ale również zmiany owoców raz pomarańcza, raz banan, raz jabłko. Sałata, pomidory, ogórki. I tak jem teraz lepiej niż jadłem przez 7 ostatnich lat. Widzę to po samopoczuciu i chęci do życia, wstawania rano. Na niedzielę jem steka wołowego z ziemniakami a w piątek makrela. Kiedyś tylko pizza, kebab, pizza, kebab i na noc lody i piwko...
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
Wypełnij pełną ankietę działu oraz wrzuć swoją dietę w zalecanej formie.
https://www.sfd.pl/.-t922822.html

Dieta jest strasznie monotonna, a to może generować niedobory żywieniowe jak i sprawić kłopoty z dostarczeniem zalecanej ilości kalorii poprzez niechęć jedzenia permanentnie tych samych posiłków. Bułki to praktycznie puste kalorie, zabierają miejsce bardziej wartościowym produktom. Brakuje odpowiedniej ilości wit.C, wapnia, potasu, omega-3 (DHA i EPA). Jak zamierasz urozmaicać swoją dietę?

Serek wiejski z oliwą na noc to bardzo uboga opcja odżywczo.


Zmieniony przez - dudee w dniu 2017-10-25 19:57:16
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6255 Napisanych postów 75946 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754358
Dietę należy układać pod dany organizm. Niezbędne więc jest wypełnienie ankiety działu. Nic o Tobie nie wiemy.

Urozmaicenie jest podstawą zdrowej diety:

http://potreningu.pl/articles/914/dlaczego-dieta-powinna-byc-urozmaicona 

Moderator działu Odżywianie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Orbitrek redukcja

Następny temat

Stagnacja wagi. Brak sił!

WHEY premium