SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta na masę do oceny, 75kg

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1781

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 50 Wiek 25 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 962
Witam wszystkich ułożyłem sobie taką oto dietę, moim celem jest przybranie masy zapotrzebowanie to około 3600 kcal. Chciałbym zacząć ćwiczyć kalistenike bo mi się to podoba.

Wszystkie przepisy wziąłem z forum.
http://potreningu.pl/kitchen/652/owsianka-bananowo-kokosowa-z-odzywka-bialkowa
http://potreningu.pl/kitchen/2981/piers-z-kurczaka-w-pomidorach-z-kasza-gryczana
http://potreningu.pl/kitchen/frame-blog/3295/pomysl-na-lunch-boxa-2---ryz-po-bolonsku
http://potreningu.pl/kitchen/309/platki-owsiane-z-serkiem-wiejskim-orzechami-wloskimi-i-jablkiem

Proszę o ocenkę, nie chce też się do tego zniechęcać i wpierniczać cały czas to samo dlatego troszeczkę myślałem co mi będzie smakować itd. Jak dieta nie będzie zła to na pewno będzie lepsza od tego co aktualnie jadam :D Z góry dziękuje i pozdrawiam :D

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9050 Napisanych postów 82717 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699608
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 50 Wiek 25 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 962
To znaczy chodzi o trening czy o co ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 50 Wiek 25 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 962
Wiek : 17
Płeć : mężczyzna
Wiek : 17
Waga : 75
Wzrost : 174
Obwód klatki : 97
Obwód ramienia : 28
Obwód talii : 91
Obwód uda : 56
Obwód łydki 39
Szacunkowy poziom tkanki tłuszczowej : 22%
Aktywność w ciągu dnia : Szkoła
Uprawiany sport lub inne formy aktywności : 3x w tygodniu siłownia
Odżywianie : Aktualnie jem wszystko
Cel : Masa
Ograniczenia żywieniowe : brak
Stan zdrowia :
Preferowane formy aktywności fizycznej :kalistenika
Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty : brak
Czy możliwe jest wprowadzenie suplementów : Białko
Stosowane wcześniej diety :Brak


Zmieniony przez - michalkosc2 w dniu 2016-09-29 08:57:42
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 50 Wiek 25 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 962
Naniesione poprawki w diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1119 Napisanych postów 3768 Wiek 49 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 68328
22% BF jest przesłanką do redukowania, a nie do masy. Dlatego, że nadmiar tłuszczu zaburza gospodarkę hormonalną i sprzyja budowie jeszcze większej ilości tłuszczu, a mniejszej - mięśni.
Nie zbudujesz w miarę "czystej" masy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6256 Napisanych postów 75964 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754464
Wrzuć zdjęcie sylwetki. Musimy zobaczyć czy dobrze dobrałeś cel. Z tego co widać po poziomie tkanki tłuszczowej to źle.
1

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 50 Wiek 25 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 962
Obliczyłem jeszcze raz BF i wyszło na to że przez wakacje trochę zrzuciłem.







...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6256 Napisanych postów 75964 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754464
Myślę, że jednak warto zredukować ten brzuch zanim zaczniesz budowę masy mięśniowej.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 50 Wiek 25 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 962
Czyli skupić się na diecie redukcyjnej i zacząć biegać ? A dieta na masę jaka jest ? Bo po redukcji mógłbym z niej korzystać ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6256 Napisanych postów 75964 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754464
Biegać to pojęcie względne. Na pewno warto wprowadzić interwały. Bez względu na cel. Do posiłków więcej warzyw, warto dodać olej kokosowy, aby podbić nasycone kwasy tłuszczowe. Mięso miel sam lub w sklepie a nie gotowe zmielone. Czasami jakieś ryby.

Moderator działu Odżywianie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Budowanie masy bez diety?

Następny temat

Dieta na masę 57kg 175cm 21lat do około 70kg, praca fizyczna 5 dni w tygodniu po 8h

WHEY premium