SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta na masę do oceny, 72kg

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1711

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 29 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 259
Witam Wszystkich, Ułożyłem Diete ale nie jestem pewien czy jest Dobra i prosiłbym o wskazanie właściwej Drogi, Regularnie ćwiczę na siłowni lecz bez odpowiednio zbilansownej diety dlatego pojawiam sie tutaj z prośbą o pomoc. Z góry Dziękuje i Pozdrawiam.

Wiek 23
Waga. zaczynałem 65 aktualnie 72
Wzrost 170

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3421 Napisanych postów 8469 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 407869
Poprosimy zdjęcie sylwetki i ankietę działu - bo może się okazac, że tu trzeba coś zredukowac. W jakim czasie te 7 kg przybyło?

Reaktywacja czy falstart? http://www.sfd.pl/[BLOG]deja_vu-t1099661-s119.html#post-18195840

"Jeszcze nie jest ze mną tak żle, żeby robaki zaczynały mlaskać na mój widok, kiedy jadę wózkiem po łące..." nie moje tylko Sebastiana Fitzka z "Pasażera 23", ale sobie pożyczyłam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 29 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 259
Te 7kg przybralem jakoś od lutego-marca tego roku.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3421 Napisanych postów 8469 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 407869
Słabe zdjęcie, ale moim zdaniem to tu by się przydało trochę zredukować. Bo teraz nadwyżka będzie szła w tłuszcz, nie w mięśnie.

Reaktywacja czy falstart? http://www.sfd.pl/[BLOG]deja_vu-t1099661-s119.html#post-18195840

"Jeszcze nie jest ze mną tak żle, żeby robaki zaczynały mlaskać na mój widok, kiedy jadę wózkiem po łące..." nie moje tylko Sebastiana Fitzka z "Pasażera 23", ale sobie pożyczyłam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 29 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 259
No ja mam generalnie problem z brzuchem tendencja do jego przyrostu
Wymiary:
Łapa 37
Klata 98
udo 62
talia 86 (problem z duzym brzuchem)
staż na siłowi ok 2-2,5 lat ( przerwy ) w tym nauka i technika
Suplementacja : witaminy , omega3 , carbo po treningu, kreatyna atkualnie nie ,wpc aktualnie nie
aktywnośc fizyczna praca 6 dni w tygodniu od 4-5rano po ok. 8 godzin (fizyczna) ( tening od 3-4 razy w tygodniu )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3421 Napisanych postów 8469 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 407869
Z tego wynika, że masz za dużą nadwyżkę kcal. Mięsnie rosną wolno, na pewno nie zbudowałes 7 kg mięsni w ciągu 4-5 miesięcy. Być może też zaczynasz budowę ze zbyt wysokiego bf. https://www.sfd.pl/Body_fat__znaczenie_w_budowaniu_masy_mięśniowej-t1132868.html  Wywaliłabym to carbo po treningu i zredukowała trochę, a potem powoli i cierpliwie budowała masę, skupiając się na obwodach, nie cyferkach na wadze.

Reaktywacja czy falstart? http://www.sfd.pl/[BLOG]deja_vu-t1099661-s119.html#post-18195840

"Jeszcze nie jest ze mną tak żle, żeby robaki zaczynały mlaskać na mój widok, kiedy jadę wózkiem po łące..." nie moje tylko Sebastiana Fitzka z "Pasażera 23", ale sobie pożyczyłam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 29 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 259
Jasne rozumiem , owszem nie ukrywam że zalalo mnie trochę. Czyli suma sumaru ułożyć Nowa dietę pod redukcję ? Głównie zależy mi na wynikach obwodowych ale ostatniego czasu wszystko stało w miejscu a waga szła ku górze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6262 Napisanych postów 76003 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754688
Niekoniecznie nową. Zacznij od zerowego bilansu kcal. Zwiększaj aktywność i ewentualnie w miarę obserwacji obwodów zmniejszaj kalorie w diecie.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 29 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 259
Ok rozumiem, wrace jeszcze jeden wątek dla sprostowania trening zostaje taki jak dotychczas tzn pod masę split czy zmienić na FBW ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6262 Napisanych postów 76003 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754688
Ciężko rozdzielać treningi pod masę, czy pod redukcję. Rób taki, żeby zaskakiwać mięśnie a nie wykonywać ciągle to samo.

Moderator działu Odżywianie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Redukcja tkanki tłuszczowej - brak efektów

Następny temat

Redukcja tkanki tłuszczowej - suplementy

WHEY premium