SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta na masę do oceny!!! (83kg)

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 875

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam.
Moja waga wynosi 83kg, wzrost 185cm, wiek 20 lat.
Na siłowni ćwiczę jakieś 4 miesiące. Wcześniej byłem na dosyć długiej redukcji i udało mi się osiągnąć aktualną wagę (schudłem ponad 25kg). Na siłowni ćwiczę 3x w tygodniu + 1x w tygodniu basen. Zbliżają się chłodniejsze dni, więc chciałbym nabrać masy mięśniowej. Jako, że aktualnie spożywam około 2000kcal dziennie, powinienem przejść na Reverse Diet. Stopniowo będę zwiększał liczbę kalorii (100kcal na tydzień). Planuję dojść do około 2700kcal. Poniżej wrzucam moją aktualną dietę redukcyjną, na której teraz byłem, oraz dietę na masę, do której planuję dojść.
Moglibyście mi powiedzieć co powinienem zmienić?
Z góry dziękuję za pomoc i pozdrawiam,
marqs00





Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Zapomniałem jeszcze dodać, że posiłek nr 4 będzie zaraz po treningu. Jako suplementację planuję wykorzystać BCAA (10g przed i 10g po treningu), Kreatynę (5g przed i 5g po treningu) oraz Białko (30g do pierwszego posiłku)
Pozdrawiam!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294221
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dzięki za uznanie. Myślisz, że powinienem coś jeszcze zmieniać? Oczywiście jest to tylko przykładowa dieta, ale mniej więcej wokół takiej kaloryczności oraz rodzaju potraw będę oscylował. Chciałbym dopowiedzieć, że jestem studentem, dlatego też nie dysponuję zbyt dużym budżetem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294221
dla mnie ok, ale kaloryczność trochę mała jak będzie za wolno szło to zwiększ węgle stopniowo ( nie są drogie )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Okej. Wielkie dzięki za pomoc!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta na Redukcje

Następny temat

jaką dietę dobrać?

WHEY premium