SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta na masę dla ucznia-ocena

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 475

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 24
Witam,jestem nowy na forum,mam 17 lat 179 wzrostu i 74 kg wagi,35 w bicku,97 w klacie i 87 w pasie typ budowy to raczej mezomorfik, ćwiczę już 5 miesięcy,reguralnie 3 razy w tygodniu,progress ogólnie już zauważalny. Teraz pytanie,czy miałem dietę ? Starałem sie liczyć ilość białka i kalorii, piłem szejki proteinowe [tylko z naturalnych produktów,nie używałem supli ;) ] ale nigdy nie miałem dokładniej diety,bo wiadomo chodzę do szkoły i w szkole raczej nie zjem kurczaka z ryżem,w dodatku już zimnego ;( no i czytając sobie podczepione tematy znalazłem to :
1.
-Płatki owsiane z otrębami , rodzynkami , orzechami włoskimi i mlekiem 0,5-2,0%
-Jaja

2.
-Grahamki z ogÓrkiem i pomidorem
-Serki wiejskie

3.
-Grahamki z papryką , oliwą z oliwek , dobrej jakości wędliną i jajkami na twardo

4.
-Tuńczyk z kaszą gryczaną , cebulą i pomidorem

5.
-Filet z kurczaka z ryżem brązowym i szpinakiem

6.
-TwarÓg chudy z oliwą z oliwek
Czy można coś na tym ``osiągnąć`` ? większość diet odpada bo szkoła :( Oczywiście na wakację znajdę sobie coś sensownego,ale to tylko 2 mieś,suple to raczej w grę nie wchodzą,ja wiem że są nieszkodliwe i można je bezpiecznie brać w moim wieku,ale jak ktoś to wytłuamczy mojej mamusi to będzie moim masterem :) Proszę o ocene,a jeśli ktoś byłby taki dobry i wstawił swoją dietę [ktoś w moim wieku,mający ten sam problem-szkoła] to byłbym wdzięczny :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 134 Napisanych postów 20191 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 69241
Witaj,
proszę wstawić dietę - wskazówki w temacie:
https://www.sfd.pl/ZRZUT_DIETY_Z_POTRENINGU__INFO_JAK_TO_ZROBIĆ.-t922822.html 

Zachęcam do skorzystania z indywidualnych porad, diety opracowanej precyzyjnie dla Ciebie przez naszych dietetyków .

Nasi specjaliści przygotują wszystko za Ciebie i specjalnie dla Ciebie

http://potreningu.pl/plany/strefa-mezczyzny 

Pozdrawiam.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta redukcyjna

Następny temat

dieta na masę do oceny

WHEY premium