SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta na masę - do oceny

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 747

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 459 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 15138
Witam!
a wiec ułożyłem dietę na masę przy założeniu zapotrzebowania na 0 przy od 3000kcal. Tak mi wyszło przynajmniej przy wzroście 180cm, obecnie 104kg, endo, siłkax4, aero 30min. x 4
dieta do oceny




Grzesiek

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 177 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 831
No dieta solidna, tylko targanie żelastwa i życze przyrostów ,może dodał bym jakiś owoc jeszcze i jakieś warzywko żeby urozmaicić troche

Jak nie możesz to jeszcze więcej

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 459 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 15138
a owoc się zdarza zwłaszcza do południa, od miesiąca już jadę tak i 5 kg wpadło a od września cykl na krecie także Powinno być jeszcze lepiej, jedynie co to czuję już te kilogramy ciężko się chodzi piszczele bardzo bolą pomimo że aero robię.
Jakby chciał dorzucić kalorii jeszcze to lepiej węgli dodać czy tłuszczami uzupełnić?

Zmieniony przez - grzesiek32 w dniu 2013-08-12 11:46:06

Grzesiek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 177 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 831
raczej węgli dodaj , przynajmniej ja bym tak zrobił , jeśli bolą piszczele i wgl coś ze stawami to zaopatrzyć się można w galaretke albo coś innego na stawy jakiś preparat.

Jak nie możesz to jeszcze więcej

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 983 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 34711
Mam nadzieję że nie będziesz jadł cyca 4x dziennie, jeśli tak daj jakąś rybę czy podroby, bo byłoby to ultramonotonne, rób sam masło orzechowe, na kuchni sfd jest bodajże przepis

Zmieniony przez - patryx-13 w dniu 2013-08-12 12:35:42
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 983 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 34711
.

Zmieniony przez - patryx-13 w dniu 2013-08-12 12:36:42
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 459 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 15138
wiesz z cycem jest prosto i szybko a monotonnie to fakt coś się wymyśli a z masłem pomyślę, zaraz luknę ten przepis,pzdr

Grzesiek

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Sprawdzenie zapotrzebowania - Redukcja

Następny temat

pomoc w redukcji

WHEY premium