SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta na masę 3000 +

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1148

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 83
Witam
potrzebuję pomocy w uzupełnieniu diety na masę

jakiś czas temu koleżanka mnie mierzyła i wyszło że mam około 17% tłuszczu

mam problem z wyborem produktów które pomogą mi dostarczyć węglowodany


prosił bym o jakieś rady odnośnie produktów oraz samej diety

Pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 83
Dodam jeszcze że trening 3-5 razy w tygodniu obejmuje standardowe 3 dni treningowe oraz okazjonalnie planuję 1-2 w tygodniu konkretne kardio żeby powrócić to wydajności płuc z przed kilku lat
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 526 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 5496
masz ponad 500 kcal deficytu ... wiec to nie jest dieta na ,,mase'' brakuje zdrowych tłuszczy ,dodaj jakieś warzywa jak nie masz ich w swojej diecie

,,Gdy znasz niebo i ziemię, zwycięstwo jest niewyczerpane."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 83
tak wiem że jest deficyt, prosiłem o pomoc w uzupełnieniu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 605 Napisanych postów 36399 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 297123
1. Ok
2. Ten banan zbędny tutaj
3. Ok
4. Do wymiany, dodaj jakieś źródło ww złożonych i białka
5. Wyrzuć banana, dodaj orzechów lub oliwy

Na początek daj 3400kcal, białko 180-200g, tłuszcze 88-100g, reszta węgle. Pozmieniaj tak gramaturę posiłków żeby pasowało.

Zmieniony przez - OzzyMG w dniu 2014-01-06 01:14:51

Dziennik treningowy - http://www.sfd.pl/[DT]_Ozzy__Get_big_or_die_trying-t1037943.html

I don't miss workouts, i don't miss meals, because this is what i love to do :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 83
Ozzy dzięki za podpowiedź. z posiłku 2 wywalę banana, w piątym musi zostać bo z serku robię sobie szejka, wbijam do blendera i mieszam z wodą, paskudztwo więc żeby to w ogóle w siebie wlać dodaję banana

Co do posiłku 4 masz jakieś propozycje jakich produktów użyć?
może jakiś makaron i wołowina ? czy może są lepsze opcje ?

Zmieniony przez - Zortillo w dniu 2014-01-07 01:03:29
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
peepeek ŁAMATOR
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 17188 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 47910
makaron + filet z kuraka, ryba czy wołowninka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 83


Poprawiona dieta wzbogacona o orzechy tłuszcz i zmieniony posiłek 4



kalkulator pokazuje że jeśli nic nie robię to potrzebuje 2400 kcal
przy aktywności 3-5 razy w tygodniu pokazuje o 1000 kcal więcej

z doświadczenia wiem że z względu na brak czasu pewnie będzie to trening 3 razy w tygodniu i jak wspomniałem wcześniej od czasu do czasu kardio

sądzicie że 3267 kcal jest wystarczająco czy może dorzucić jeszcze trochę, a może zmniejszyć do 3000 żeby się nie roztyć? :)

pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 605 Napisanych postów 36399 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 297123
Wszystko ok oprócz tego banana w ostatnim posiłku. Zostaw na razie tak jak jest i obserwuj organizm, w razie czego manipuluj kalorycznością.

Dziennik treningowy - http://www.sfd.pl/[DT]_Ozzy__Get_big_or_die_trying-t1037943.html

I don't miss workouts, i don't miss meals, because this is what i love to do :)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pierwsze kroki dieta + plan do sprawdzenia.

Następny temat

Buty problem

WHEY premium