SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta na masę + siłka

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2481

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7
Witam.

Mam 18 lat
Moja masa: 50 kg
Wzrost: 172 cm

Jestem jak widać po wadze strasznie chudy, mam niechęć do jedzenia, choć nie jest to nic dążącego do anoreksji, lubię dobrze zjeść, ale ze względu na raczej nocny tryb życia nie jem regularnie tylko bardzo dużo wieczorami.

Jako, że mam chory żołądek nie wszystko mogę jeść, mam dietę wrzodową (wrzodów nie mam, ale kwasy z żołądka cofają mi się do przełyku), muszę jeść mało, ale często.

Tryb życia jak już wspomniałem, raczej nocny, śpię mało, dużo siedzę przed komputerem, mało się ruszam, nie uprawiam żadnego sportu.

Kalkulator, ze wskazaniem na masę wyświetlił wartość 1900.

Prosiłbym Was o ułożenie bądź polecenie, podanie linków do podobnego tematu, z którego mógłbym takową dietę zaczerpnąć.

Druga sprawa, siłka. Boję się, ze gdy pójdę na siłownię to po prostu zostanę wyśmiany, tak naprawdę nie wiem co na tej siłce mogę robić, jestem strasznie słaby, idąc z ziomkiem, który podnosi kilkadziesiąt razy sztangę powiedzmy 40 kilową, ja podniosę ją zaledwie kilka razy. Zresztą wiadomo, że na początku trzeba zacząć od lżejszych ćwiczeń, żeby się nie przeciążyć, prawdę mówiąc wszystko co będę w tym "nowym trybie życia" robił będzie pewnego rodzaju szokiem dla organizmu.

Zmieniony przez - c0m4rpl w dniu 2007-06-16 14:22:42

Zmieniony przez - c0m4rpl w dniu 2007-06-16 14:24:20
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 3517 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 21015
A dodales do tych 1900 kcal +500? chyba nie...
po drugie zajrzyj w posty podwieszone, ułóz sam diete i wrzuć tu. Ktos ewentualnie poprawi
Nie boj sie iść na siłke. Jesli siłka jest choćby na srednim poziomie to na pewno bedzie instruktor który oprowadzi Cie krok po kroku w czym rzecz
Ale z tym kolegą co wyciska 40kg kilkadziesiąt raz to przesadziłes
I jesli chodzi o ten szok dla organizmu to na pewno bedzie to pozytywny szok

Zmieniony przez - Andrzey w dniu 2007-06-17 22:17:26

sra ta ta ta ta...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta na redukcję do sprawdzenia

Następny temat

100 Kg - Redukcja

WHEY premium