SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta na masę

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1494

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

17

Waga

65

Wzrost

175

Staż treningowy

0

Uprawiany sport lub inne formy aktywności (jak często)

Każdy sport, najczęściej rower, piłka nożna, siatkówka

Ograniczenia żywieniowe (uczulenia, choroby)

nie mogę jeść za dużo masła

Stan zdrowia

bardzo dobry

Możliwosci finansowe

Jeżeli będzie określony cel to i pieniądz się znajdzie

Cel/problem/opis

Przybranie na masie na tyle, by mieć coś w łapie zamiast kości otulonej w skórę
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 39
Witam.
Jestem totalnie zielony w sprawach diety, więc wyczytałem w internecie na ten temat tyle, ile tylko zdołałem. Porównując co chwilę z dietami określonymi jako poprawne ułożyłem własną dietę, która czeka na poprawy. Jestem chyba ekto, chyba, ponieważ jestem chudy, ale aż taki super szczypior to nie jestem. Zamierzam trenować na siłowni w celu osiągnięcia po prostu lepszej figury, chcę wyrzeźbić zalążek fajnie wyglądającego ciała, zobaczymy czy po osiągnięciu upragnionego rezultatu będę chciał więcej.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Wiek 33 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 471
wywal te platki kukurydziane ,omlet-ale jaki-malo konkretnie,nie lepiej ,szybciej i bardziej wartosciowo zastapic to omletem owsianym?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 39
Omlet z dwóch jaj usmażony na jak najmniejszej ilości masła, żółtka mieszam z pianą z białka do tego odrobinę mąki i mleka, można dodać cukier i to na patelnię. Nie widzę problemu, by dodać do tego trochę płatków i otrębów :). Gdy rezygnuję z płatków odstawiać także mleko?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12022 Napisanych postów 160360 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234141
mleko moze byc jak nie masz problemow trawiennych.
do smazenia kup maslo klarowane

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 39
OK. Jeżeli ta dieta nie ma więcej mankamentów, zabieram się za nią. Dzięki wielkie :)
...
Napisał(a)
Usunięty przez Banan za pkt 6 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 45
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
co do omleta ostatnio robilem na papierze do smazenia (taki brazowym) bez grama tluszczu omlet wychodzi nic nie przywiera zaj**ista sprawa daje sie troche tluszczu na patelnie zeby papier sie nie spalil ale miedzy papier a omleta nic nie przechodzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12022 Napisanych postów 160360 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234141
na takiem samej zasadzie dziala papirus od winiary

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 39
Fajny patent, lecz troszkę masła mi nie zaszkodzi, po prostu nie mogę go jeść kostkami. Mimo wszystko dzięki, na pewno kiedyś się przyda :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pulsometr

Następny temat

Trening dla koszykarza

WHEY premium