SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta na masę.

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 738

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 22 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 124
Witam, wszystkich forumowiczów!
Od niedawna zacząłem się brać za siebie (w środy,soboty,niedziele wychodzę na długie przejażdżki rowerowe) we wtorki i czwartki mam treningi kickboxingu no po prostu postanowiłem zrobić coś ze sobą.
Mam 13 lat, 177 cm. wzrostu i ważę aktualnie 52 kg.
Ponieważ uczęszczam na treningi kicka postanowiłem nabrać masy z wiadomych chyba przyczyn.
Prosił bym o ułożenie mi prawidłowej diety (na razie na śniadania jem musli,lub bułki obłożone zazwyczaj serem i koncentratem, a na obiady zawsze coś z ryżem lub brązowym makaronem.
Bardzo dziękuję za pomoc.
@Edit: Dodam jeszcze że gdy nabiorę masy zacznę chodzić na siłownię gdyż w pobliżu mam fajny fitness club.

Zmieniony przez - Vadash w dniu 2015-05-07 21:02:24
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9050 Napisanych postów 82717 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699603
w tym wieku wystarczy zdrowe odzywianie
nie potrzebujesz rygorystycznych diet
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294221
J.W

Zacznij się interesować temat zdrowego odżywiania, jedz regularnie i będzie na początek ok
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 22 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 124
Okej dzięki za wszystkie odpowiedzi.
Można już chyba zamknąć temat :p

Zmieniony przez - Vadash w dniu 2015-05-13 20:31:22
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta do sprawdzenia

Następny temat

Jak długo redukować?

WHEY premium