SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta na masę, 80 kg cel 90 - 95 .

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 587

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 35
Cześć , zaczynam przygodę z siłownia wcześniej ćwiczyłem street workout i moja dieta uciekała się do tego ze ładowałem w siebie serki wiejskie z dżemem oczywiście co jakiś czas kurczak z ryżem i o dziwo efekty były. Jednak teraz chciałbym coś bardziej zorganizowanego i poważniejszego, wszystkie plany, pomiary i definicje są zrobione brakuje mi natomiast diety. Starałem się poszukać coś z „dieta 4000 kcal do oceny „ ale wszędzie było jakieś „ale” co do diety. Dlatego zwracam się z prośba o pomoc w jej ułożeniu. Wazę 80 kg, zapotrzebowanie to 4000 kcal , B:135 g W: 497 g T : 121 g. Nie biorę suplementów, uważam ze na obecnym etapie nie ma sensu . Dziękuje za wszystkie odpowiedzi i Pozdrawiam :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2662 Napisanych postów 50477 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 340445
Die tutaj nie układamy, a jedynie poprawiamy plany.
Zapotrzebowanie już masz policzone, pozostaje więc dobrać odpowiednie produkty, natomiast przepisy na urozmaicenie diety znajdziesz w Kuchni SFD. 

http://www.sfd.pl/-t1135388.html - Źródła węglowodanów w diecie. 
http://www.sfd.pl/-t1135440.html-  Źródła białka w diecie. 
http://www.sfd.pl/-t1135648.html - Źródła tłuszczu w diecie. 
1

POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGÓW ONLINE. KONTAKT: koniu151.sfd@gmail.com

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 35
Okey, nie wiem czemu nie pomyślałem żeby najpierw sprawdzić źródła . Dzięki jeszcze raz na pewno się przyda ,następny post myśle ze będzie już z dieta do oceny .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
monkey22 Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7157 Napisanych postów 8504 Wiek 39 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 233423
10-15 kg więc musisz się nastawić na kilka lat ciężkiej pracy :) . Poczytaj linki od kolegi wyżej , siądź nad dieta i wstaw + ankieta :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11012 Napisanych postów 118908 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1390345
Jak chcesz jakąś przykąłdową dietę to na forum jest sporo dzienników, czy to działy junior, treningowe, blogi w dziale kucnia, mozesz coś podpatrzeć

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Koktajl - dużo kalorii

WPC zestaw