SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta na masę - brakujące kcal ? (Do oceny)

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2579

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez TomQ-MAG z działu Diety SFD.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 87
Witam, od dłuższego czasu borykam się z problemem przybrania masy, stąd tez moja obecność na forum.
A więc tak, wiek 20lat, waga 56kg, wzrost 175cm, ćwiczę około roku.

Dieta:

Posiłek1:
- mleko 2% - 400g
- płatki kukurydziane - 100g

Posiłek2:
- chleb razowy - 100g
- tuńczyk - 70g
- margaryna roślinna - 10g

Posiłek3:
- chleb razowy - 100g
- szynka z piersi z kurczaka - 50g
- margaryna roślinna - 10g

Posiłek4:
- ryż biały - 150g
- gotowana pierś z kurczaka - 100g
- oliwa z oliwek - 14g

Posiłek5 (potreningowy):
- carbo (od razu po treningu)
- chleb razowy - 100g
- tuńczyk - 70g
- margaryna roślinna - 10g

Posiłek6:
- makaron - 100g
- ser biały - 100g
- oliwa z oliwek - 10g

Białko: 133g
Tłuszcze: 79g
Węglowodany: 461g
Kalorie: 3017


Tydzień jechałem wg tej diety, ale zastanawiam się czy nie podkręcić kcal do 3800 (wg obliczeń niby tyle powinienem jeść) ? Może gdzieś dodać między posiłkami jakieś przekąski/owoce żeby dobić jeszcze te 800kcal ?

Z góry dzięki za pomoc ;)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 903 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 29166
ta dieta byla oceniania ? bo nie zbyt ciekawa..

"Klękam tylko przed bogiem a tu go nie widzę"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 903 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 29166
moim zdaniem!
z 1 posilku wywal platki kukurydziane;o i mleko daj jajka i platki owsiane daj wiecej ryzu bo widze tylko w jednym posilku.. wywal makaron z ostatniego, po co węgle na noc.To tak na szybkiego./sorry za dubel



Zmieniony przez - syntok w dniu 2010-11-03 12:23:05

"Klękam tylko przed bogiem a tu go nie widzę"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 87
No właśnie nie byłą oceniana, dlatego ją dodałem. 1 posiłek zmienię, a nad ostatnim się zastanawiam czy nie przesunąć go nieco wcześniej (pomiędzy posiłkiem po treningowym a ostatnim posiłkiem) i dodać coś innego na koniec. Jak znajdę chwilę to to poprawię i dodam do sprawdzenia. Dzięki za szybką odpowiedź ;)

PS
Po jakim czasie powinny być już widoczne efekty (minimalny wzrost masy) przy dobrze ułożonej diecie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 903 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 29166
No zalezy jeszcze od treningu:) ale w tym sporcie trzeba byc cierpliwym bo wymaga czasu

"Klękam tylko przed bogiem a tu go nie widzę"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 87
Wrzuciłem 2-3 jaja w 1-2 posiłek.
Posiłek 6 przesunąłem na wcześniejsza godzinę, a przed snem chce tak jak radziłeś wrzucić jeszcze ryż, tyle że zastanawiam się w jakiej formie go podać ? (nie chce podawać w takiej samej formie jak w posiłku 4 bo za szybko mi zbrzydnie) - jakieś pomysły ?
Do posiłku 4 dorzuciłem surówkę
I jeszcze jedno pytanie czy mogę pomiędzy posiłkami zajadać sobie migdały/orzechy/rodzynki/warzywa żeby nieco podnieść kcal ? czy muszę je uwzględnić odpowiednią ilością w diecie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 903 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 29166
przed snem ryż to raczej nie zbyt dobry pomysł. Warzywa powinny byc do kazdego posilku :)

"Klękam tylko przed bogiem a tu go nie widzę"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 87
To co proponujesz dać na ostatni posiłek ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 966 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 36905
Twaróg chudy/gotowane mięso z indyka albo z kuraka
ogółem białka, unikaj tłuszczy i ww przed snem.

Zmieniony przez - karei w dniu 2010-11-06 23:44:04

Cukrzyk-since 11.10.2010

Dopiero rosnę.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 671 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 36449
W jego przypadku ryż na wieczor nie zaszkodzi . Dodaj wiecej mieska w 1 wrzuc z 2 -3 jajka . Oczywiscie wszelkiego rodzaju migdaly ,orzechy itd sa wskazane .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 87
Jeszcze raz dzięki wszystkim za pomoc ;) w zamian dostaliście po sog'u. Pozdrawiam
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

raspberry ketone

Następny temat

Jaka dieta i jak jeść?

WHEY premium