SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta na masę - Lidl

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 16036

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 287 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2650
Witam.
O diecie na masę jest napisane bardzo wiele. Interesuje mnie jednak co można kupić w sklepie Lidl co jest w miarę dobrej jakości i niedrogie, na czym można zbudować masę mięśniową.
Chodzi mi o wskazówki typu "na kolację polecam twaróg firmy X który waży Y i kosztuje X zł.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51765 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349847
W Gdańsku jak ktoś mieszka w cywilizowanych dzielnicach to za dojazd do Auchana więcej mu wyjdzie niżby zaoszczędził, ale ceny godne rzeczywiście.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1402 Wiek 46 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 32262
poczytaj gazetkę reklamową LIDLa - wychodzi chyba co 2 tygodnie
generalnie nie ma tam produktów zbyt dobrych jakosciowo
twarożki mielone są niezłe - chyba 1,80

Nie dyskutuj z d****em bo najpierw ściągnie cię do swego poziomu a potem pokona doświadczeniem

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 136 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 19749
wiem że tuńczyk jest i ryż;] ostatnio kupywałem.

Jem bułe

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 726 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3969
Płatki owsiane

> Per aspera ad astra <

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 884 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12330
hmm, w lidlu jak dla mnie niektóre produkty sa zbyt drogie np.W biedronce ryż 1kg o 1zł tańszy, tuńczyk w puszcze równiez o około 1zł tańszy jest w biedronce.W biedronce i lidlu natomiast nie ma płatków owsianych.(przynajmniej w moim mieście)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 502 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7574
w lidlu produkty sa dobre jakosciowo i tanie ;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 558 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7479
kasze są tam tanie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
płatki owsiane
kasze jęczmienna i gryczana
ryże
makarony
piersi z kurczaka
serki wiejskie pilos
ser półtłusty
wode mineralną
kawę
orzechy
mleko
jajka

wymieniać można by było w nieskończoność zależy od tego na czym starasz się bazować cen nie podam idź i sobie sprawdź

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 287 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2650
W lidlu kupuję ser półtłusty Pilos jest niedrogi i dużo lepszy niż w biedronce który ostatnio mi się kleił jak by leżał na słońcu.
Chodzi mi o stworzenie w miarę taniej diety.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 355
a ja mam takie pytanie odnośnie tych piersi z kurczaka. Wiadomo, że w supermarketach jakość takich produktów jak drób nei jest najwyższa i chciałbym się zapytać kogoś bardziej zorientowanego w temacie czy jakość mięsa może znacznie wpłynąć na moją dietę na masę?
Czy jeść więcej takiego mięsa czy z kolei mniej?

Piersi zakupione mają terminy ważności okolo 3-4dni ale ja je przyrządzam odrazu po kupnie bo już następnego dnia one śmierdzą i trzeba wyrzucić! Co o nich myślicie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 613 Wiek 12 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 11615
mieso jak mieso poki sie nie rozlozy mozesz jesc wiec niema co sie bac bialko tak szybko nie wyparuje
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jaka dieta ? Czy ok?

Następny temat

Dieta - sucha masa do poprawy i oceny

WHEY premium