SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta na lekki tłuszcz.

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 610

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 20
Witam,
mam 16 lat, 178 cm wzrostu i ważę 72 kg(Nie jestem w ogóle gruby, możliwe że to dlatego, bo mam bardzo rozbudowane nogi). Od tygodnia robię ABS i po 300 brzuszków co dwa dni. Mam jedno pytanie. Jak dobrać dietę żeby zrzucić bardzo lekki tłuszczyk z brzucha? Od 3 dni jem 5 posiłków dziennie co 2h, marchewki, ryby, owoce i piję minimum 1,5 l wody. Coś jeszcze trzeba dołożyc? Od następnego poniedziałku zaczynam chodzić na siłke.
Pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 8253 Napisanych postów 150136 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1188185
wylicz zapotrzebowanie kaloryczne i uloz diete zbilansowana, bo to co rozpisales nie wystarczy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Własnie nie wiem jak to zrobić.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 242 Wiek 25 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 3411
http://www.sfd.pl/Dieta__ułóż_sam_a_-t315296.html tu masz jak ulozyc diete, jednak juz widze ze bd mial problemy, bo wiedza chyba jest stricte elementarna w twoim przypadku, 1,5l wody to mozna pic bedac kobietom pracujaca siedzaco wazaca 50kg, nie wiem po jaki hooj robisz 300brzuszkow, a od marchewki ryby owowcow i wody, bez liczenia bilansu, ulozenia treningu i ogl powaznego podejscia to tluszcz zwlaszcza "lekki" ci raczej nie zejdzie

Miej w życiu cel, ośmiel się go realizować, żyj z pasją.
http://pajacyk.pl/- to nic nie kosztuje, a tak wiele może

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 8253 Napisanych postów 150136 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1188185
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Wielkie dzięki TomQ
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

prosba o ocene diety

Następny temat

Kreatyna pomoże?

Fruzelina