SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta na brzuch

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 13402

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51560 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


Witam!

Zacznijmy od mojej fotki ;)

Postanowiłem wyćwiczyć sobie mięśnie brzucha, zależy mi na kaloryferze od 8 m/cy ćwiczę brzuszki oraz pompki, teraz przełożyłem się na A6W, pompki na 3 sposoby, basen, siłownia ale przejdźmy do rzeczy...:

Dowiedziałem się, że aby uzyskać lepszy efekt, trzeba utrzymywać dietę . Mam 13 lat (1 gimnazjum) więc nie może ona być jak dla dorosłego! Nie jem nic po 18:00, ograniczam słodycze no narazie nie uprawiam dużego wysiłku nie licząc basenu oraz ćwiczeń wyżej wymienionych.

Wzrost - 1.80m
Waga - 75 kg

PS. Wiem, że jest to duża waga ale od urodzenia byłem mocno zbudowany, duża klata i tak dalej
Pzdr.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 1924 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 22174
Dieta w takim wieku to głupota. Twój organizm się rozwija, a Ty powinieneś mu w tym pomóc(oczywiście w mądry sposób). Ogranicz spożycie cukru i słodyczy. Jedz kilka posiłków dziennie i stosuj się do zasad zdrowego odżywiania i co najważniejsze, dużo ćwicz(mowa o sportach ogólnorozwojowych czyli piłka,pływanie itp. itd.). Efekty będą jeżeli przyłożysz się do tego i zachowasz odrobinę cierpliwości, a także samodyscypliny...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51560 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie jedz śmieci typu fast food z budki, dawaj 5-6 posiłków dziennie, uwzględniaj w diecie nieptrzetworzone produkty typu kasze, ryż brązowy, płatki owsiane. Z produktów białkowych jedz chude mięso/ryby, chudy nabiał. Dodawaj do posiłków warzywa, młody organizm potrzebuje w okresie wzrostu witamin

Zmieniony przez - studensky w dniu 2008-04-06 16:25:17
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 361 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 15118
1 gim i 1.80 no ja ******le co wy jecie ??:D hehe a takto jak wtyzej :) silownie odpusc w tym wieku chyba ze malutkimi ciezarami po duuuzo powtorzen i tylko cw w lezeniu :) jak ches znabrac sily itp to polecam sporty walki :) co do diety staraj sie jesc pelnowartosciowe produkty co 3 h i powinno isc :)
edit:i nie rezygnuj z basenu !! to najleprze co mzoe byc chyba dla ogulnego rozwoju sylwetki a wogule nie obciaza stawow kregoslupa :)

Zmieniony przez - LordTurtel w dniu 2008-04-06 16:28:56
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51560 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Lord masz racje z basenem, ja się ostatnio opuściłem w basenie i czuję to po sobie, szczególnie na brzuchu Basen jest świetny także Hadesziom, pływaj na zdrowie

Zmieniony przez - studensky w dniu 2008-04-06 16:33:26
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51560 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nigdy nie jem fast-food'ów i tych innych shitów xD Z basenu nie mam zamiaru rezygnować

PS. Czy na tej fotce widać zarys kaloryfera? I czy będzie widoczny, bo nie wiem czy odchudzić się czy co ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 842 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4976
zarys kaloryfera? narazie nie.
a co do odchudzenia to i tak trzeba bedzie sie odchudzic z czasem zeby porzadnie 6-ciopak oslonic ;>
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 6262 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 25443
troche jak gino!?

co myslicie?

życie jest za krótkie żeby byc małym



http://www.sfd.pl/Rola_tłuszczy_-_art_by_szoho-t185012.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51560 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jak w porównaniu co było to są efekty, no to co to jest w miejscu kaloryfera? Tam jest obwód
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51560 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


Tutaj lepiej widać
Jak nie obwód kaloryfera, to co to jest na brzuchu? xD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 6262 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 25443
masz dopiero 13 lat! czego sie spodziewales? narazie jest dobrze, nie kombinuj za bardzo, na to bedzie czas pużniej, na razie stosuj sie do skazówek żywieniowych i uprawiaj ogulnorozwojowe cwiczenia, basen, rower, itp


EDIT;

nie ze duza waga jak na ten wiek?
wklej zdjecie całej góry

Zmieniony przez - makelroj w dniu 2008-04-07 20:41:13

życie jest za krótkie żeby byc małym



http://www.sfd.pl/Rola_tłuszczy_-_art_by_szoho-t185012.html

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

zaczątki diety ,brak pomysłów pomóżcie!

Następny temat

ZOBACZ- OCEŃ!!!

WHEY premium