SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta masowa bardzo obciązyła mi wątrobe ?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4574

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1587 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 56426
Poszedłem na badania biochemiczne krwi i wyszło z tego ze mam 2 razy większy ALAT i ASPAT niz jest norma. Lekarz powiedzaił ze to przez diete sobie bardzo obciązyłem wątrobe. Opowiedziałm mu o swoje diecie i powiedział tak: Za duzo pije oliwy ( 80g dziennie) i mam mniej jej jeść a w zamian masło mam jesć, za dużo białka (1,8g/kg)ze to obciązyłe też wątrobe, mówił też ze dietetycy sie g**no znjaą bo to nie lekarze i wszystkie badania opisywane w artykułach medycznych są tez do dupy i to co piszą też w tych czasposmach tez jest do dupy i ze mam sie jego słuchać bo sie o tym uczył (zwykły lekarz z przychodni). Dał mi tez zalecienia zywieniowe z których wyniakało ze jem dokałdnie to samo co jest tam zalecane. Oczywiście jak powiedziałm ze można by powtórzyc badania żeby się upewnic to powiedział nie ma po co bo jest na 100% pewny. Co o tym myslicie ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1587 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 56426
Jeśli chodzi czy coś mnie boli to powiem ze nie nie czuje zadnych bólów nawet przy naciskaniu w miejscu wątroby. Lekarz przypisał mi leki na wzmocnienie wątroby Essential Forte i Heparagen i czy branie ich nawet jek jest wszystko ok nie zaszkodzi mi ? . z utotki wynika ze Heparagen zawiera jakis kaws podobny do cysteiny a essential fosfolipidy z nasion soi. Na moje oko wyglądają bezpiecznie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Charon ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 5388 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 111118
Post raczej do Zdrowia ale 1,8g B to nie jest duzo, moze niezbyt udane porownanie ale ludzie na cyklu maja te wyniki w normie, wiec za bardzo nie wiem, jak zbilansowana dieta moze zle wplywac na watrobe a zamiana oliwy z oliwek na maslo ma pomoc

Beatus, qui prodest, quibus potest

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 398 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4529
Połykaj trochę hepatil i zrób jeszcze raz badania.

(L)-To My

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 130 Napisanych postów 8967 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 48014
lekarz jest chyba "troche" negatywnie nastawiony do dietetykow
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 164 Napisanych postów 12853 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 43234
najwidoczniej

jeżeli pomogłem , Ty pomósz mi wejdz w link i się zarejestruj http://www.AWSurveys.com/HomeMain.cfm?RefID=krzakzak 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1587 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 56426
Charon mówisze ze tam zawsze jest jeśli jest sie na diecie z większą ilością białka (pow 1.8g/kg) ?. Narazie przypisał mi jakieś tabletki na wzmocnienie watroby i badania usg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6256 Napisanych postów 75964 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754464
Rozni ludzie, rozne teorie

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Charon ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 5388 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 111118
Nie, nie mowie, ze tak zawsze jest. Dopiero bodajze 3gB/kgmc moze obciazac watrobe i nerki. Mialem raczej na mysli sterydy, ktore wlasnie uszkadzaja watrobe.

Beatus, qui prodest, quibus potest

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1587 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 56426
tylko za h**** nie moge zrozumieć dlaczego mam takie wyniki od samej diety która miałem sprawdzoną ,a sterydów nie brałem nigdy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 776 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3259
skąd wiesz że to od diety jest bardzo wiele czynników zwikrzających aktywność enzymów watrobowych

Psychika jest jak haszysz, wydaje sie byc twarda i nieplastyczna ale po dostarczeniu odpowiedniej porcji energii łatwo daje się modelowac.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 94344
lacznei z genetyka ,lekarz sie uczyl bahaahahahaha ja mialem 2 razy wiekszy od diety naredukcj i olaem co mwoil lekarz ,poprostu .A dlaczego bo to sie bardzo szybko zmienia ,jesli nie jestes stale podzulcony ,nie pobolewa cie watroba to oki,ale prencyjnie sliarol ew. hepatil i pwotorz badanai wszystkie bo mzoliwe ze mozesz byc chory i nei ma to nci wspolnego z dieta, a pan lekarz pwoiedzial ze oliwa obciaza watrobe nio piknie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

wzrok

Następny temat

Wazywa, mrozonki

WHEY premium