SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta masa miesniowa

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 945

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 37
Witam
Otoz mam pytanie, czy w tej diecie moglby mi ktos zamienic potrawy/skladniki o 11 i 14




8:00:
- 13 łyżek stołowych płatków owsianych górskich


11:35:
Makaron pełnoziarnisty 250g
Makrela Wędzona lub 200g Piersi z kurczaka
oliwa warzywa.

14:30:
- Ryż brązowy 150g
- Pierś z kurczaka
- jakies warzywa

17:00
-Trening

18:30:
- Banan

19:20:
gainer


20:00:
- Twarog chudy 100g
- Oliwa z oliwek 10ml
+ warzywa
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51765 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349847
https://www.sfd.pl/ZRZUT_DIETY_Z_POTRENINGU__INFO_JAK_TO_ZROBIĆ_-t922820.html w takiej formie wrzucamy diety, info o Tobie też się przyda.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 37
okej, dzieki nastepnym razem tak zrobie, ale czy ktoś może mi podać inne produkty zamienne bo już troche nudzi się jedzenie tych rzeczy o 11 i o tej 14 :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 215 Napisanych postów 1394 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 18212
"8:00:
- 13 łyżek stołowych płatków owsianych górskich" dodaj jakies mleko, bo tak na sucha to niezbyt smaczne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 37
Do tego dodaje troche mleka i kilka rodzyne i jakieś owoce i orzechy :) ale mi tu chodzi najbardziej o godzine 14 i 11 bo chciałbym zamienić tę rybe i pierś z kurczaka na coś innego ale nie wiem za bardzo na co...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 215 Napisanych postów 1394 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 18212
wolowina mielona, indyk, losos, tunczyk, swiniaka, udka
ja lubie szamac ozorki serduszka itp raz na jakis czas dla odmiany.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 37
Dzieki wielkie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta redukcyjna- low carb

Następny temat

gainer domowej roboty

WHEY premium