SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta-masa do oceny.

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1050

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 43 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2939
Czesc, czolem ! Chcialbym abyscie zerkneli na dietke, ktora sobie ulozylem, ew. cos poprawili.

Ukladajac diete korzystalem z tematu: https://www.sfd.pl/Dieta_na_masę__dodatkowe_kg_dla_wszystkich_potrzebujących!-t240536.html 

Trenuje splitem 3x w tydoniu. Do posilkow oczywiscie dorzucam warzywa, ale nie uwzglednilem tego w rozpisce.
Odnosnie diety mam jeszcze pytanie. Jezeli w DT jem banany bezposrednio po silowni pozniej pelnowartosciowy posilek, to jak jesc w DNT, nie jesc ich ? Poprzegladalem rozne posty i tam osoby wypowiadaly sie, zeby jadac w DT oraz DNT to samo, mzoe troche obciac wegle.

Dzieki, pozdrawiam !





Zmieniony przez - mateuszo95 w dniu 2013-12-22 23:40:52
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 300 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 8835
Wygląda z grubsza ok, tylko kalorii może być trochę za mało. Ale możesz próbować czy pójdzie, najwyżej dodasz. Banany ci nie zaszkodzą, ale w DNT możesz zastąpić je innymi owocami, które i tak powinno się spożywać dla witamin.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 43 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2939
Kalorie na poczatek musze sprawdzic, poniewaz ja mam tendencje do "zalewania", a przy wyliczaniu polecialem po najnizszej lini oporu.
Dzieki, pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 43 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2939
Mam jeszcze małe pytanie. Zmodyfikowałem lekko ta diete, i czy moge robic na noc przed snem szejka z mleka i twarogu, oczywiscie zmniejszylem ilosc twarogu. Nie mam zadnych problemow co do bialkowych produktow, tak ze mysle ze bedzie dobrze.
Dzieki, pozdrawiam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 464 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4904
wywal ten serek wiejski i zamien na pelnowartosciowy posilek. generalnie dieta ok jesli chodzi o skladniki, nie wiem jak z pokryciem makroskladnikow i kcal bo nie napisales ile wazysz ani jakie masz zapotrzebowanie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 43 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2939
Wiek : 18
Waga : 83
Zapotrzebowanie 2900kcal
B 2.2g/kg
TL 1g/kg
reszta wegle.
Kalorii jest lekko powyzej normy, zmniejszylem tl do 83 i bialko do 183, ale juz nie bede wklejac 2 szablonu.
Co bys sugerowal zamiast serka wiejskiego? Kalorii juz jest sporo a ja mam tendencje do tycia, tak ze moze od biedy go zostawic.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 43 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2939
Jeszcze przy okazji, bf ok. 20%.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 464 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4904
tej posilek 2 zamien na pelnowartosciowy np torebka ryzu, 150g kurczaka i 10g oliwy z oliwek. Kalorii masz troche za malo, bo ok 100 w nadwyzce, wiec to na pewno Ci troche podniesie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 43 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2939
A nie przeszkadza moj poziom BF 20%? Nie chce sie ulac, a tez to jest moje 1 masowanie.
moge dodac foto.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 464 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4904
to pól torebki ryzu :) nie przeszkadza, rob spokojnie mase nie ogladaj sie za siebie, potem zredukujesz. chyba ze wolisz odwrotnie, to pierw troche zrzuc a potem masa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 464 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4904
nie nalezy sie przesadnie bac weglowodanow, tylko trzymac odpowiedni bilans kcal
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta na mase do oceny. Ew. korekta.

Następny temat

Masa Masa Masa - skorygujcie mi dietę plis

WHEY premium