SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta masówka.

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1193

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Wiek 27 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 138
Witam. Wcześniej już byłem na diecie, lecz dieta fighterska od typowej masówki się zdecydowanie różni... Przez pewien czas trzymałem jakąś tam dietę ale już musiałem coś z tym zrobić, i wyszło mi coś takiego.

Wzrost 176-8, waga 72kg. Cel: masa

Śniadanie.
3jaja całe
musli/platki owsiane + mleko

2 Śniadanie:
chleb razowy
pierś kurczaka
sałata
pomidor

3 Posiłek
to co w 2.

4 Posiłek (przed treningowy)
piers kurczaka
ryż biały/brązowy
oliwa z oliwek
jakies warzywka

5 Posiłek (po treningu)
twaróg 250g
Banan
mleko TO WSZYSTKO W POSTACI KOKTAJLU

+ banan (zwykły)

6. Kolacja
płatki owsiane z mlekiem/musli

Czy moglibyście pomóc mi dokonać popraw, udzielic jakiejś porady? Czytam o tych dietach i czytam... I dla mnie jest to dosłownie czarna magia. Nie wiem jak się za to zabrać, tak już mam namieszane w głowie... Dziękuję i pozdrawiam.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

Wyjątkowo przepyszny zestaw!

Zgarnij 3X NUTLOVE 500 w MEGA niskiej cenie!

KUP TERAZ
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4838 Napisanych postów 45489 Wiek 40 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 368772
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Wiek 27 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 138
Ehh wyszło mi za mało kalorii... Drugi posiłek razy dwa. Wyszło 2962... Pomożecie coś z tym zrobić?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4838 Napisanych postów 45489 Wiek 40 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 368772
jak wrzucisz w kalkulator i tutaj wygenerujesz to pomozemy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Proszę, o to co mi wyszło. Wiem, że ilości produktów są momentami za duże (100g sałaty ) ale skoro są o tyle powiększone a wartości jest i tak zbyt mało, to szkoda czasu je zmniejszać

Ps. Posiłek 2 występuje x2.

Zmieniony przez - theohayo1 w dniu 2013-05-19 10:18:12

Zmieniony przez - theohayo1 w dniu 2013-05-19 10:18:44
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
wywaliłbym te mleko , 3 razy dziennie je pijesz a jak wiadomo laktoza ktora jest w mleku u wiekszosci osób powoduje odkladanie sie tłuszczu , odrazu spadnie wartosc białka ktora jest za duza w twojej diecie , zamiast jakiegos kupnego musli przetworzonego , rób sam , platki owsiane , orzechy włoskie i jakies suszone owoce itp , 100g jajka to jest ok 1,5 jaja a to tez zdecydowanie za mało na sniadanie , ogarnij ta diete z wartosciami jakimi spozywasz i wrzuc jeszcze raz , wegli tez mało w diecie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Wyszło mi coś takiego. Drobne poprawki ii... Według mnie wygląda świetnie :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Przepraszam, zapomniałem o mleku. Wygląda to tak. Mam nadzieję, że już dużo nie trzeba będzie zmieniać

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
zobacz co zrobiłeś w pierwszej diecie dałes po 100g mleka a teaz wrzuciłeś po 250g czyli zwiekszyłeś go 2krotnie do tego podbiłeś w znaczacy sposób białka no i tłuszczy zbyt duzo , bedzie szła masa ale tłuszczowa wyrzuc te mleko zalewaj platki wodą i zamien posiłki 4 z 5
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Zrobione :) wygląda to teraz jakoś tak... I nie wiem już co mógłym w sumie z tym zrobić..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
dalej mamy za duzo białka i tłuszczy , białko na poziomie 2,2g tłuszzce 1,3g i zamień ten posiłek 4 z 5
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Waga nie idzie w dół

Następny temat

Cykl Nitrobolon II + Creatine Xplode

injelly