SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta low carb do oceny;P

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1111

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 28 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 59
Witam wszystkich forumowiczów, na wstępie chciałbym zaznaczyć, że moje doświadczenie w rozpisywaniu diet jest okrojone i nawet nie wiem czy ta dieta stała chociaż koło diety low carb, więc proszę o krytykę na poziomie :D. Moja wiedza opiera się tylko na lekturze stron internetowych.

Coś o mnie:
Waga:96kg
Wzrost:186cm
Wiek:20 lat

Posiłek I:
3 x jajko na twardo
2 warzywka (np,Ogórek i pomidor)
20g oliwy z oliwek
odżywka białkowa

Posiłek II:
100g płatków owsianych, szklanka mleka, orzechy włoskie i rodzynki po 50g

Posiłek III:
150g Piersi z kurczaka
100g ryż brązowy bądź paraboiled
Warzywka
20g oliwy z oliwek

Posiłek IV:
150g twarogu,60g tuńczyka, 50 g śmietany 12% (w dni treningowe bułeczka razowa)
odżywka białkowa
Posiłek V:
20g oliwy z oliwek
100g makreli wędzonej

I codziennie jeszcze gdzieś wcisnę tableteczke omega 3, kompleks witamin, potas+magnez.

Podsumowując:
2450 kcal
białko- 208g
tłuszcze-112g
węglowodany- 152g w dni treningowe podskoczą o tą wspomnianą wcześniej bułeczkę;)

Co o tym sądzicie? Pozdrawiam i dziękuje ;)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Wiek 43 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 876
jak dla mnie to masz racje, ta dieta nie stala kolo low carb. wejdz w swoj dziennik, dodaj posilki i zobacz ile pokaze Ci wegli
low carb to niekiedy nawet mniej niz 50g strawnych wegli, z warzyw najlepiej, nie widzialem jeszcze platkow i ryzu na low carb

zaraz ktos z fachowcow pewnie cie bardziej szczegolowo naprowadzi


Zmieniony przez - nswspider w dniu 2015-10-23 17:17:58
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6256 Napisanych postów 75964 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754464
Ogranicz węglowodany do ok 100g, białko do 180g a zwiększ tłuszcze. Wrzuć rozpiskę w formie zrzutu ekranu z dziennika żywieniowego potreningu.pl

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 28 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 59
Drogi nswspider, kombinowałem kiedyś z ograniczaniem węglowodanów do tego poziomu lecz czułem się strasznie zmęczony, rozdrażniony i ospały więc to odpada. Posiłek, w którym stosuje węglowodany typu ryż i płatki owsiane są posiłkami przed treningowymi. 50 g węglowodanów to by bardziej podchodziło pod dietę CKD( moim zdaniem), która próbowałem stosować, lecz nie przypadła mi do gustu. Jadąc dzisiaj autobusem wyczytałem ze na początku low carb warto zanizyc poziom węglowodanów aby "przestawic" szlaki metaboliczne na korzystanie z tłuszczyku, a więc dziękuje bardzo za sugestie ;) czekam na dalsze opinie, pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 28 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 59
A tu troche poprawione;D




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Na low carb nie powinien najpierw adaptować się ok. 10 dni z maksymalnie 30g WW?

Ja bym po tym okresie zostawił max 150 g WW, a później systematycznie ucinał, najpierw węgle, a później tłuszcze jakby waga nie leciała.


Zmieniony przez - karlos1702 w dniu 2015-10-23 19:09:47
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6256 Napisanych postów 75964 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754464
Nie ma konieczności adaptowania się.

Wrzuć normalnie zrzuty ekrany zgrywając plik na komputer i wrzucając tutaj.

Moderator działu Odżywianie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak to wkońcu jest z tym zapotrzebowaniem kalorycznym

Następny temat

Oceńcie dietę + porady

WHEY premium