SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta loa-carb - problem

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 546

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 21 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 147
Witam. Dzisiaj zacząłem mieszaninę diety low-carb i zdrowego odżywiania. Moim celem jest redukcja tłuszczu a brzuchu i udach. Cwiczenia: pon-środa bieganie, czwartek i piątek basen. Wszystko pięknie obliczone, w miarę mieszcze się we wszystkich granicach, tylko mam jeden problem. Węglowodany obciąłem do ok. 150g/dziennie. Z moich obliczeń wynika, że przed dietą zjadałem ich około 300-400g. Jem teraz około 1000 kcal, jadłem ponad 3000. Jestem dosyć zmęczony, czytałem, że przez pierwsze dni może tak być ze względu na 'naukę' organizmu do czerpania energii z tłuszczu. Tylko mam jden problem. Jestem głodny prawie cały czas! Mój jadłospis to:
ŚNIADANIE: jajecznica z 2 jajek, lub omlet otrębowy
ŚNIADANIE W SZKOLE: 80g chleba drwalskiego + szynka z kurczaka, ser i ogórek kiszony
OBIAD: kasza gryczana z ogórkiem i grillowaną piersią z kurczaka, lub brązowy makaron spaghetti i krem pomidorowy własnej roboty
PO TRENINGU: banan/ smoothie bananowe
KOLACJA: marchewki i jabłka starte
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 64 Napisanych postów 4463 Wiek 31 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 78197
1000kcal to jest głodówka nie dieta!
A poza tym zmykaj do działu junior zanim sobie zrobisz krzywdę głupimi sposobami pozbywania sie tłuszczu;]

Zmieniony przez - poskramiacz_tluszczu w dniu 2014-05-13 08:20:24

Zmieniony przez - poskramiacz_tluszczu w dniu 2014-05-13 09:55:01

Jeśli chcesz - znajdziesz sposób, jeśli nie - znajdziesz powód.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 594 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4354
j.w chłopie 1000kcal ? Nie dziw się że czujesz się bez życia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 133 Napisanych postów 20191 Wiek 7 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 69241
Witam,
zachęcam do skorzystania z indywidualnej porady dietetyka, dieta zostanie opracowana precyzyjnie dla Ciebie.

Nasi specjaliści przygotują wszystko za Ciebie i specjalnie dla Ciebie

http://potreningu.pl/plany/strefa-mezczyzny

Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 247 Wiek 27 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 3953
Co znaczy u ciebie mieszanina low carb i zdrowego odżywiania? Niech zgadnę, jedzenie 1000 kcal dziennie? Nie mam więcej pytań.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2662 Napisanych postów 50477 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 340449
Zapraszam do działu junior http://www.sfd.pl/Junior_SFD__pierwsze_kroki_na_siłowni_i_w_sporcie-f429.html 

POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGÓW ONLINE. KONTAKT: koniu151.sfd@gmail.com

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Co Będzie Lepsze? Yoha czy VPX

Następny temat

Dieta - mile widzane porady

WPC zestaw