SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta i suplementacja na redukcji

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 749

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 15
Hej.
Jak juz wczesniej wspominalem trenuje 2 x tygodniu mma.
Od 2 tyg jestem na "redukcji" moje zapotrzebowanie kcal to 2974 , w:446g , b:112g , t:83g
Mam 25 lat 180cm wzrostu i waze na obecna chwile 80kg.
Wyczytalem iz przy redukcji nie nalezy spozywac duzeh ilosci weglowodanow. Jak widac kalkulator wyliczyl iz ja potrzebuje 446g weglowodanow na dzien. Jak ma sie to do redukcji, tego iz trenuje MMA gdzie dostaje zaj**isty wycisk.
3 razy w tygodniu staram sie robic aeroby. 15 min rowerek, 25 min bieganie 10 min wioslowanie. Srednio przy takich cwiczeniach spalam 500:600kcal.
1 w tygodniu robie cwiczenia silowe.
Pon mma
Wt aero
Sr aero
Czwa mma
Pt silka
Sb aero
Srednio jem 5/6 posilkow dziennie co 3 h. Czsem 4.
Moje pytania brzmia :
Jak sie maja te weglowodany do mna i redukcji?
Jakie suplementy przyjmowac podczas tej redukcji, po treningu mma , aerobach i silce?
Poziom tkanki na ten moment wynosi gdzies 20%
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 8676 Wiek 44 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 130653
nie ma uniwersalnego systemu, który mowi ze ww na redukcji trzeba maxymalnie uciąć czy ograniczyć. są osoby, które robią swietne redukcje na high carb. u ciebie ww są jak najbardziej wskazane, ze względu na fakt, ze MMA jest mocno wyczerpujące. przyjmij sobie 2-2,5g bialka, min. 1 g tłuszczu i reszta z ww, lub jeśli wolisz- możesz nieco zjeść z węgli a dobic do bilansu tłuszczami

Stop wishing start doing

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 15
A jak z suplami?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 452 Napisanych postów 5813 Wiek 45 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 438654
bcaa na pewno. swoją drogą, jakbyś się przemęczył na lowcarbie przy tym treningu to byłyby niezłe efekty. ale męczarnia też...

This is the best deal you can get.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta Redukcja

Następny temat

Dieta na masę a chudnięcie - dieta do oceny

WHEY premium