SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta i suplementacja.

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1030

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 57 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1299
Witam.
Ważę 106 kilo przy wzroście 190cm.
Ćwiczę regularnie cztery razy w tygodniu, odżywiam się zgodnie z dietą na masę. Wszystko było w porządku- przyrosty masy, jak i siły do czasu kiedy nie zacząłem nowej pracy, w której pracuję już kilkanaście miesięcy.
Mam problemy z utrzymaniem wagi. Jest to typowa fizyczna praca, dość ciężka. Można by powiedzieć, że pracuję przez 8 godzin bez większych przerw. Ratowałem się jeszcze w czasie pracy szejkami weglowodanowo-białkowym. Kiedy mam urlop, jakieś dwa tygodnie waga skacze mi o 2-4 kilo.
Jakie suplementy powinienem użyć do wzbogacenia mojej diety, a może powinienem ją zupełnie zmienić... w oparciu o dostępne na rynku angielskim. Ze sterydami nie chcem zaczynać, gdyż ostry długotrwały wysiłek nie jest wskazany w czasie cyklu...

pij mleko będziesz wielki

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 95 Napisanych postów 16770 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 68749
ułuż porzadna diet(chyba masz jakies przerwy na posłki) i szamaj np. wieksze porcje ale co 3,5godz i powinien byc git

a z tymi sterydami to stary daj spokój

Zmieniony przez - koles08 w dniu 2008-07-23 13:43:32
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 57 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1299
Właśnie problem w tym, że mam jakieś dwie, trzy przerwy "na papierosa", która jest niestety za krótka by zjeść pełnowartościowy posiłek.
Może są jakieś białka rozkładające się wolniej, bo wiem, że są jakies co można brać przed snem...

pij mleko będziesz wielki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 1186 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8663
nom są są np twaróg półtłusty albo białka jaj ale ja bym się na Twoim miejscu starał o coś lepszego

Instagram : zdrowie.odzera

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 57 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1299
A jakieś szejki, odżywki itp.
Coś co można zamówić na internecie, bądź kupić np. sklepie.

pij mleko będziesz wielki

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Odżywianie a praca ,

Następny temat

dieta 16 latka, sprawdzcie ;]

WHEY premium