SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta i pompki ?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1003

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 43 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 135
Witam mam 21 lat. Zacząłem swoją dietę. Wiem, że bieganie, basen itp wspomagają odchudzanie. Ale pytanie na które chcę odpowiedź czy pompki też mi coś w tym pomogą? Czy zadziała na to klatkę i brzuch ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1358 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 12413
Jako wysiłek fizyczny o charakterze wytrzymałościowo-siłowym - pomogą.

My nie używamy maszyn, my je tworzymy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51765 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349848
więcej niż pompki to robili już przed naszą erą, a Ty w rozwiniętym świecie, gdzie mamy miliony źródeł informacji, pytasz o pompki ? Pomoże(ale nie na spalanie miejscowo tłuszczu), ale trening całego ciała, od nóg, pleców, po klatę na końcu.

Zmieniony przez - Koniu151 w dniu 2014-07-15 07:56:18

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 43 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 135
Pytam o pompki bo do siłowni mam 30 km... a koszt dojazdu tam miesięcznie to 200 zł + siłownia 100zł. A nie pracuje i nie mam prawka:) wiec zapytałem o pompki bo lepiej je robić niż nic. Wiec nie filozofuj mi o jakiś treningach . Pytałem o pompki a nie o treningi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51765 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349848
nikt nie napisał Ci o siłowni, w domu możesz tak samo jak na siłowni trenować wszystkie partie, wystarczy odrobina myślenia i umiejętność korzystania z google.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Pomoc w ułożeniu diety na mase.

Następny temat

Kierowca busa i dieta

WHEY premium