SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta do sprawdzenia

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 574

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 133 Wiek 24 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 608
Siema mam 15 lat, ważę 60kg, wzrost 178cm, trenuje SW - MMA i ćwiczyłem w domu Metodą Lafay'a, postanowiłem ułożyć dietę, aby coś z tych treningów było, więc prosiłbym was o porady, poprawy mojej diety, bo nie jest ona w dobry stanie. Więc wygląda ona tak:

I Posiłek(6:30)
Płatki owsiane
mleko
Marchewka

II Posiłek(9:30)
Chleb razowy(2 kanapki z jakąś wędliną/ser/ogórek/pomidor)
2 jajka gotowane
Szklanka/dwie mleka

III Posiłek(12:30)
Makaron
Chleb razowy(4 kanapki z jakąś wędliną/ser/ogórek/pomidor)
Szklanka/dwie mleka

IV Posiłek(15:30)
Kurczak
Ryż/Kasza
Pomidor(ale zjedzony osobno, nie dodawany do posiłku)

Trening

V Posiłek(20:30/21:30)
Kasza/Ryż
Twaróg chudy
Oliwa z Oliwek

..SEN

Przeglądałem diety innych użytkowników i widzę, że jakieś 'wyliczane' mają - czy ja też muszę wyliczyć ile czego jem w każdym posiłku, a jeśli tak to jak :)?

Prosiłbym o ocenę i pewną poprawę mojej diety, jest ona taka, bo jestem początkujący i weźcie pod uwagę, że z kasą 'słabo' stoję.Z góry dziękuje oraz pozdro dla wszystkich użytkowników SFD ;)

Zmieniony przez - patrychek w dniu 2011-07-06 11:09:53
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 236 Napisanych postów 1073 Wiek 29 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 24380
Ryż/kasza na noc zbędna, rozpisz nam jak wygląda ilość którą zjadasz, tzn np 150g piersi z kurczaka, 100g ryżu itd. Do tego napisz nam też rozkład w/b/t. Tak ciężko cokolwiek powiedzieć.

Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 133 Wiek 24 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 608
Będę jadł 150g kuraka/100g ryżu, rozkład w/b/t - jak go obliczyć? Czyli jak kaszę wyrzucę to posiłek na noce będzie dobry czy coś tam jeszcze dorzucić? Teraz dopiero zauważyłem, ja zaczynam Metode Lafay'a, a SW trenuję jakieś 2 tyg - przepraszam za pomyłkę.Jaki/gdzie najlepiej kupować chleb razowy,Oliwę z oliwek,kuraka,ryz,kasze i platki owsiane?? Gdzie 'najlepsze', a zarazem najtańsze???

Zmieniony przez - patrychek w dniu 2011-07-06 21:46:05
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta j/nj na redukcję

Następny temat

redukcja po raz drugi

WPC zestaw