SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta do poprawy + co mogę jeszcze zjeść ?!?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 883

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Wiek 24 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2292
Witam! Podstawowe dane:

Wiek: 14
Waga: 74
Wzrost:180
Cel:Utrzymanie wagi

Pływam 4-5 razy w tygodniu po 45 min więc spalam sporo kalorii i jeszcze dodatkowe ćwiczenia w domu. Ważyłem kiedyś 84 w 0,5 roku schudłem do aktualnej wagi. Chcę dalej ćwiczyć + robić rzeźbę jednocześnie nie tracąc na wadzę. Kalkulator mi wyliczył że potrzebuję około 3200 kcl dziennie. Spróbowałem ułożyć jadłospis ale nie mogą osiągnąć tych 3200.. Co muszę jeszcze jeść? PS: Korzystałem z tej strony https://www.sfd.pl/Dieta_-_ułóż_sam_a_-t315296.html . Tutaj mój nieudolny plan:




Zmieniony przez - Rekkek w dniu 2014-04-11 18:36:46
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 1357 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 57599
Mięsa dołóż. Masz tylko 100g cyca dziennie. Pomijając już to, że dieta raczej kiepska.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 57 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3401
Śniadanie: wywal te płatki i zamień na owsiane.

Posiłek 2: Do jabłka dodaj np. banana, jogurt, zrób jakąś sałatkę owocową, możesz dodać też trochę twarogu lub wiejskiego. Daj garść jakichś orzechów.

Posiłek nr.3 - 3/4 to kompletne nieporozumienie. Pozbądź się tych przetworzonych szynek i mięsopodobnych produktów, zastąp tłusty ser jego półtłustym odpowiednikiem (ew. mozzarellą light), masło od biedy może zostać. Jedna bułeczka to trochę mało.

Posiłek 4 - dołóż orzechy

Posiłek 6 - Nie wiem co to za danie, ale cukier możesz od razu oddać sąsiadce. Zjedz tu jakieś mięso, np. makrelę wędzoną, kurczaka itp.

Posiłek 7 - jeżeli redukujesz, to ogranicz węglowodany w tym posiłku (zdecydowanie usuń pieczywo)

Don't waste your time with people you don't like.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Wiek 24 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2292
Czyli coś takiego lepsze?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 8676 Wiek 44 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 130653
dla ciebie jest dzial Junior sfd

Stop wishing start doing

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 182 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 7742
Daj rano - wieczor omlet z 5 jajek a w ciagu dnia kilka posiłkow 100 g ryzu i 150 miesa x ( tyle razy ile ci brakuje) zamiast omleta wieczorem mozesz przyjac twarog chudy i oliwe z lnu
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zero energii, bóle mięśniowe i lipne samopoczucie. HELP!

Następny temat

Czy to odpowiednie pieczywo na redukcje(plaski brzuch)

WHEY premium