SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta do poprawy.

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 793

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 405
Witam, napisałem diete , lecz nie zabardzo wiem jak wyliczyc wszystkie b/w/t bo za kazdym razem mi zle wychodzi za duzo za malo...
Oto dieta :

1 posilek:
płatki owsiane z woda
rodzynki
orzechy
2 posilek :
płatki kranczery
banan
jablko
3 posilek
piers/ryba
pol torebki ryzu
warzywwa
4 posilek PT
piers/ryba
pol torebki ryzu/kaszy
warzywa
5 posilk PT
piers/ryba
pol torebki ryzu/kaszy
warzywa
6 posilek: (taka przekaska miedzy Posilkiem PT i kolacja)
lyzka miodu
orzechy
rodzynki
7 posiłek:
tunczyk
2 wafle ryzowe
2lyzki oliwy

Pije bialo rano i po treningu a w dni nt rano i na noc (Gaspari mayfusion)
Bcaa przed treningiem po i na noc.

prosze o poprawki i mniej wiecej ilosci b/w/t jak powinno to wygladac na kazdy posiłek plus bieganie 3 interwały (2min spaceru,2 min biegu 5% nachylenia,2min 10% nachylenia 2 min szybszego spaceru=1 interwal)

prosze o wszystkie poprawki jakie byscie wprowadzili z gory dziekuje : )


Waze 95kg, (miesiac redukcji ze 104kg)
na silownie pon,wt,czwar,piatek,sob intensywny ulozony trening

Pozdrawiam!

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 405
jest ktoś w stanie napisać czy może być coś takiego, bo zastanawiam się czy jest sens poświęcać czas na wyliczenia b/w/t ...

Pozdrawiam!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 425
Trochę ciężko ogarnąć o co Ci chodzi, ale spróbuje.

Sam dobór produktów raczej ujdzie. Wywal te kranczery (chociaż nie jestem pewien co to jest, ale brzmi jak syf który można zastąpić owsianymi) i wafle ryżowe. Miód prędzej po treningu, na noc daj twaróg/wpc. Nie jestem żywieniowym nazistą, jeśli chodzi o timing posiłków ich ilość, ani o to że masz banana na redukcji. Musisz po prostu mieć deficyt kaloryczny i jeść co najmniej 1,8 g białka zwierzęcego na kg masy ciała, więc jak nie ogarniesz podziału b/t/w ani kaloryczności to daleko nie zajdziesz. Musisz ustalić swoje zapotrzebowanie, rozpisać dietę z deficytem 200/300 kalorii i po tygodniu patrzeć co się dzieje. Jak tracisz w granicach 0,5 kg do 1 kg tygodniowo to jest dobrze, jak tracisz ponad 1 kg to podbijasz kaloryczność, jak stoisz w miejscu to tniesz 100 kalorii. Białko traktuj jak uzupełnienie i integralną część jadłospisu, musisz wliczyć jego kaloryczność w dietę, a nie popijać sobie 2 razy dziennie bez namysłu.

I tak ogólnie strasznie dużo tych posiłków, to kwestia indywidualna, ale wiedz, że ja np. jedząc 2 razy dziennie na leangains topie smalec bez problemu, więc możesz zrobić 4-5 posiłków. Postaraj się, aby jedzenie po treningu miało sporo kcal i najlepiej tam daj banana/miód.

5 intensywnych treningów tygodniowo + 3 interwały to gruba przesada.
3 dobre treningi bazujące na ćwiczeniach złożonych i przyzwoitym ciężarze wystarczą, a w 2 dni nietreningowe możesz dać to bieganie.
Zmieniony przez - Weebl w dniu 2012-01-18 22:52:21

Zmieniony przez - Weebl w dniu 2012-01-18 22:55:25

Zmieniony przez - Weebl w dniu 2012-01-18 23:00:50

Zmieniony przez - Weebl w dniu 2012-01-18 23:07:34
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

co jesc?

Następny temat

Pomocy -w sprawie odchudzania....

WHEY premium