SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta do ocenyy

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1192

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 220
Witajcie

Prosiłbym was, doświadczonych "pakierów" o ocene mojej diety. Dieta jest rozpisana celem zdobycia masy. Obecnie ważę 78, jestem na cyklu kreatyny a celem jest 83-84 kg a później może redukcja...
Między pierwszą a drugą odzywką trening siłowy
Moje zapotrzebowanie na B:181 W:434 T:48




Zmieniony przez - krzychu2014 w dniu 2014-04-27 23:18:08
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 423 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2479
Pytałeś o makaron :
-gotuje makaron
-smaże kurczaka (5-10g max) oleju śłonecznikowego , albo jaki tam akurat mam

czasem jem poprostu suchy makaron i pierś (bo to ma działać nie smakować)
aa czasem polewam lekko jakimś sosem z winiary albo keczupem(keczup same węgle więc poprostu wliczam do makroskładników)

aa co do tłuszczy w ciągu dnia czy przed treningiem..
sprobuj i zwróć uwage jak będziesz na treningu
1-1,5h przed treningiem posiłek z tłuszczami
aa posiłek bez tłuszczy : )

ja zauważyłem , że lepiej mi sie ćwiczy nie odbija mi sie jedzenie
nie zalega na żołądku , ale to zależy od wielu czuników niektórym to może nie przeszkadzać.

Pomogłem?
Daj Soga!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 494 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 12553
Zdecydowanie za mało warzyw i zdrowych tłuszczy. Musli również do wymiany. Robiłeś już masę na takiej ilości kcal?

P.S ponad 70 g białka z prochu i twarogu
P.S 2 Po treningu siłowym węgle+białko+ warzywa z normalnego jedzenia.


Zmieniony przez - shocker w dniu 2014-04-27 23:26:50
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 220
Szczerze mówiąc nigdy prawidłowej diety nie miałem i jak widać mam spore braki w teorii :( Rozumiem shocker że kcal za mało, problem w tym że na następny posiłek nie będę miał czasu więc coś muszę zmienić. Gdybyś coś zasugerował byłbym wdzięczny. Musli wymianie na płatki owsiane, dokupię olej lniany a warzywa zamienię na jakieś bardziej wyszukane mieszanki i będzie ich więcej. A co z tym 70 g białka źle :(?,jakie powinny być proporcje chemii do żywności ?

Zmieniony przez - krzychu2014 w dniu 2014-04-27 23:52:41
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 423 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2479
Musli możesz zrobić sam , albo ogarnąć omleta z płatków owsianych z owocami/warzywami , żeby błonnik był

ryż jest małokaloryczny , ale możesz wrzucać makaron pełnoziarnisty
zeby zróżnicować diete

wydaje mi sie mało tłuszczy.. tłuszcze ogarnij 1g/1kg Ciała

tłuszcze wrzuć do sniadania i do kolacji.. przed i po treningu ogranicz do minimum.. żeby wartosciowe składniki szybciej się wchłonęły :)

aa na kolacje jakieś długowchłanialne białko.. , albo
jeżeli szejka.. to kilka ml oliwy z oliwek przed tym
na spowolnienie wchłaniania i zapewienie organizmowi białka na całą noc na regeneracje :)

Zachowaj zdrowy rozsądek z dietą i nie wariuj tylko na ryż i kurczaka bo dieta nie musi być nudna i nie musi być droga żeby była efektywna , popatrz też na diety innych użytkowników może złapiesz jakiś pomysł.
i włączysz go do swojej diety..

wiadomo , że proch nie bedzie taki dobry jak prawdziwe jedzenie..
ale jeśli nie masz możliwości to uzupełniaj prochem.


Zmieniony przez - DabylBlasta w dniu 2014-04-28 00:28:14

Pomogłem?
Daj Soga!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 494 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 12553
Na śniadanie imo dobre jest owsianka+rodzynki+orzechy włoskie. Tak samo dobra jest jajecznica na maśle z chlebem pełnoziarnistym. Zamiast kuraka wrzuć czasem np. łopatkę wieprzową . Jeżeli chodzi o warzywa to już prosta sałatka jest dobra(pekińska,pomidor,cebula,rzodkiewka,papryka,ogórek itp. + oliwa z oliwek z sosem sałatkowym) Również dorzucił bym co jakiś czas rybę, łosoś lub makrela może nawet halibut. I proszę nie jedz dzień w dzień tego samego. Ilość kcal zależy od wielu czynników, sam musisz wycyrklować.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 220
Okey Panowie przede wszystkim dzięki że chcecie mi pomóc.Wrzuciłem musli, wstawiłem płatki, DabylBlasta dodałem oleju :) Co prawda nie tak jak zalecałeś, do śniadania średnio pasuje ale myślę że z ryżem jakoś to przetrawię. Z tej diety wychodzi mi że zaspokaja moje zapotrzebowanie w 100% i w tym momencie się zastanawiam co z odżywką profi mass ?
Piszecie żeby nie robić monotonnej diety więc tak sobie myślę że ten kurczak 2x dziennie będzie w dzień treningowy a w dzień nietreningowy może karkówka z ryżem lub ziemniakami ? Co myślicie ? A i jeszcze pytanie DabylBlasta o ten makaron, a Ty jak go sobie robisz bo ja nie mam koncepcji żeby było dobrze i smacznie






Zmieniony przez - krzychu2014 w dniu 2014-04-28 22:42:22
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 220
up, ocenicie :)?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 494 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 12553
Nie musisz wszędzie lać oleju, możesz dodać orzechy włoskie do śniadania np. Na lniany uważaj na termin ważności mają cholernie krótki a po terminie ten olej jest bardzo niezdrowy :/

Aha i nadal uważam, że za mało warzyw. Dawaj z 300g do posiłku.
Na wieczór wrzucaj czasem makrele lub łososia np.

Ogólnie Dieta wygląda już lepiej.

Dobry pomysł na kolacje





Zmieniony przez - shocker w dniu 2014-04-30 23:43:24
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 220
Wczoraj kupiłem więc raczej przydatność będzie dobra ale dzięki za info bo nie wiedziałem że może być niezdrowy.Za orzechami nie przepadam, spróbuje jak wyjdzie ze śniadaniem i omletem. A reszta okey ? Pytanie czy dorzucać odżywkę skoro dieta dostarcza całe zapotrzebowanie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 494 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 12553
Robienie żarcia zajmuje czasu i nie zawsze jest możliwość, wtedy możesz się poratować odżywką. Jakiś owoc też możesz dorzucić. No i cheat day wskazany raz w tygodniu.

Zmieniony przez - shocker w dniu 2014-04-30 23:55:36
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 220
Okey to chyba już mniej więcej wiem wszystko, łososia zrobię wymiennie z twarogiem z 5 posiłku, przy twarogu na chleb wrzucę plasterki wędliny plus pomidora, ogórka itd. A ten krokiet shocker , świetna sprawa :) na pewno wypróbuję, dzięki bo tego nie znałem . Pozdro
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Redukcja, potrzebuje małej pomocy.

Następny temat

Pierwsza redukcja - dieta do oceny

WHEY premium