SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta do oceny (zrzucenie brzuszka).

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 910

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 122
Cześć. Proszę o ocenę mojej diety.
Wiek 22.
Waga 80 kg.
Cel- pozbycie się mięśnia piwnego ;).

Trening- http://www.bodybuilding.com/fun/kris-gethin-12-week-daily-trainer-week-1-day-1.html

2 dni treningu, jeden przerwy. 20 minut cardio przed treningiem, 20 minut po.

Starałem się aby dieta była w miarę zrównoważona, odrzuciłem proste węgle i "złe tłuszcze". Jedzenie przyrządzam w parowarze.

Mój dzień wygląda następująco: śniadanie o godzinie 8, trening zaczynam o 9 (robię cardio, wszystkie ćwiczenia, łykam szejka z rozgotowanego ryżu i płatków owsianych zmiksowanego i niewielką ilością białeczka, kolejne 20 minut cardio). Wracam do mieszkania, szejk białkowy, włączam parowar i za 20 minut jem obiad. Reszta jak na zdjęciu.

Suple- witaminy typu centrum (w zależności tego co dorwałem na promocji), od następnego tygodnia dorzucę zwykłe mono w celu poprawy regeneracji i lepszych treningów.

Proszę o wszelkie sugestie.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 977 Napisanych postów 11360 Wiek 5 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 191393
Witaj,
Trening troszkę chyba nie na Twoje cele... Jest On raczej dla osób zaawansowanych , w dodatku same maszyny i multum cardio...

Dieta
:
I zmień źródło białka lub daj na ostatni posiłek z jajkami jako pasta ( tłuszcze i białko powoli się uwalniać będą )

II po treningu nie trzeba takich węgli dawać gdzieś masz sporo błonnika nie rozpuszczalnego .
Daj biały ryż rozgotowany + banan + miód + whey + cynamon

III samo białko po co ??

IV ok

V może być

VI ok

Dodałbym ryby , oliwe z oliwek zamienił bym na migdały czy olej lniany.

Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 134 Napisanych postów 20191 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 69241
Witam,
jeśli szukasz indywidualnych porad, diety opracowanej precyzyjnie dla Ciebie przez naszych dietetyków oraz treningu przygotowanego przez naszych trenerów personalnych to skorzystaj z tej oferty.

Nasi specjaliści przygotują wszystko za Ciebie i specjalnie dla Ciebie

http://potreningu.pl/plany/strefa-mezczyzny 

Pozdrawiam.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta na masę do oceny, aktualna waga 90kg

Następny temat

Czy taka dieta ma sens ?

Wiecej