SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta do oceny oraz pytania

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 910

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Wiek 32 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 74
Witam,
mam na imię Łukasz i chciałbym zadać kilka pytań do użytkowników tego forum. Aktualnie trenuje na siłowni 5 razy w tygodniu (6:30-7:30), poniedziałek/środa/piątek - FBW wtorek/czwartek - aeroby(rowerek 45min). Moja sylwetka nie jest zbyt ciekawa (głównie poprzez złe odżywianie się - fast foody etc ) w tym momencie, ważę około 92kg przy 189cm wzrostu i mam +-30% BF. W dniu dzisiejszym ułożyłem swoją pierwszą dietę ( poniżej zrzut ) i zwracam się do was o podanie jakiś wskazówek odnośnie ułożonej diety oraz czy powinienem chodzić na siłownie rano na czczo czy jednak spróbować coś wcisnąć jeszcze przed treningiem? W dni aerobów popijam podczas treningu BCAA.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 330 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4982
mi się wydaje że za mało kcal ja przy treningu 4x w tygodniu redukuje na 2700kcal i waga i obwody lecą :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 133 Napisanych postów 20191 Wiek 9 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 69241
Witam,
zachęcam do skorzystania z indywidualnej porady dietetyka, dieta zostanie opracowana precyzyjnie dla Ciebie.

Nasi specjaliści przygotują wszystko za Ciebie i specjalnie dla Ciebie

http://potreningu.pl/plany/strefa-mezczyzny 

Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 6135 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 30354
Aeroby na czczo mogą być, gorzej z siłką. O tej porze przed treningiem tylko coś z węglami w płynie, jakieś gatorade/powerade etc i z tym BCAA jak już masz.

"Wszystko jedno gdzie się żyje,
Raz się chudnie, raz się tyje..."

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Następny temat

Podkręcić metabolizm powrót do życia Pomocy!

Black weekend