SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta do oceny lub poprawy oraz doradzenie treningu street workout

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4219

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 41 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 325
prosze o ocene, poprawe oraz jeśli można to jakiś trening street workout bo tylko taki mam możliwość trenować

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51765 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349848
Obiad okej o ile będą tam jeszcze warzywa, reszta do poprawy, jakaś mega słaba ta mieszanka bakaliowa skoro dominują tam węgle proste nie tłuszcze.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 41 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 325
może jakieś teorie ??? co do kolacji albo mieszanki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 41 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 325
troche zmieniłem w obiedzie i kolacji

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 41 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 325
doradz cie czy taką moge diete spożywać żeby schudnąć ... ćwicze street work out

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 313 Wiek 31 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 6877
Pierwszy posiłek tragiczny, sam cukier, fruktoza i jeszcze to mleko, poza tym brak bialka i zdrowych tłuszczy. Kolejne dwa posiłki powiedzmy, że mogą być. Podwieczorek tez kiepski, brak białka, brak węgli złożonych i znowu cukry. Do kolacji dorzuć jakieś zdrowe tłuszcze np to awokado, orzechy włoskie, olej lniany.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 41 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 325
ok do kolacji załatwione .. a co z śniadaniem możesz coś polecić ??? oraz podwieczorek ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 41 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 325
dodam że wszystko przygotowuje z olivą z oliwek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 313 Wiek 31 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 6877
Nie wiem po co Ci ten podwieczorek i jakie zadanie ma pełnić. Co do śniadania jeśli nie czujesz sie zamulony przez reszte dnia po węglowodanach na śniadanie to możesz jeść np. jajka + pieczywo żytnie, omlet z jaj i płatków owsianych + 1 owoc np banan/jabłko. Kombinuj, staraj się opierać swoją diete o pełnowartościowe produkty jak najmniej przetworzone.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 41 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 325
to już wiem . ;) podwieczorek usówam z jadłospisu nie odczuwam zmulenia bo mam ciężko fizyczną prace więc w przeciągu 4:00 a 9:00 godzina jestem mega głodny. owszem staram się opierać diete o produkty takie jak ryby makaron brązowy ryż itp. po za tym ja chce zrzucić pare kilo nie chce być jakimś kulturystą po prostu chce dobrze wyglądać . to wsio ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 39 Napisanych postów 1604 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 14259
a coś o sobie? ankieta wrzuc, albo ja ślepy jestem :P
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta do sprawdzenia + szablon

Następny temat

Czas spożywania posiłków

WHEY premium