SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta do oceny kalistenika

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 592

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 5
Witam, mam 21 lat, 176 cm wzrostu i waże około 62 kg. Obecnie z braku czasu na chodzenie na siłownie od paru miesięcy ćwiczę w domu kalistenike, a chciałem wam dać diete do oceny, odrazu mówię że wiem ze nie jest to dieta idealne a raczej chodzi mi o to czy jest wystarczająco zdrowa i ewentualnie co bym mógł w niej poprawic. Obecnie na tej diecie staram sie przytyć. A i trenuje 5 razy w tygodniu w raczej krótkich sesjach.

Śniadanie:
jajecznica z 4-5 jajek + kromka chleba razowego

2 śniadanie:
sałatka z jabłka, banana, kiwi, brzoswini,

obiad:
ryż/kasza z gotowaną lub pieczoną piersią z kurczaka + robie do tego jakiś sos typu pomidorowy albo koperkowy (oczywiście na wodzie)

podwieczorek:
3 kromki pieczywa ciemnego(najczęściej żytniego), z sałatą pomidorem ogórkiem i szynką z indyka lub kurczaka)

kolacja:
sałatka z papryką pomidorem ogórkiem kukurydzą i generalnie wszystkimi warzywami jakie znajdę w domu

A i jestem nowy więc jeśli nie trafiłem w dobry dział z tematem to prosze poprawcie mnie
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2675 Napisanych postów 50499 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 340601
Diety do oceny wrzucamy w takiej formie:
http://www.sfd.pl/ZRZUT_DIETY_JAK_ZROBIĆ_ANKIETA_i_REGULAMIN_DZIAŁU.-t922822.html
Razem z ankietą z tego samego tematu.

POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGÓW ONLINE. KONTAKT: koniu151.sfd@gmail.com

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11230 Napisanych postów 119389 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1392812
Można tylko ocenić dobór produktów, ale aby ocenić całość musisz to zrobić wg w/w tematu przez kolegę
3

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta do oceny

Fruzelina