SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta do oceny bez nerwów :)

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 864

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 138
Witam Serdecznie ,
Prosiłbym o ocene diety poniżej podanej . Od 18 roku życia ćwiczyłem na siłowni wiadomo z jakimiś przerwami . Sylwetka zawsze wysportowana zarysy mięsni skośnych , prostych brzucha bez żadnej diety , ale ze świadomością co się wrzuca do " bębna " :) tak do 23 roku życia . Czasami forma była lepsza czasami gorsza ale nie miałem co narzekać :) . Ostatnie pół roku siłownia typowo pod sporty walki musiałem wagę zrobić na 76 kg bo brałem udział w zawodach BJJ . Nagle mi się odechciało wszystkiego 4 miesiące picia browarów libacji alkoholowych i żarcie "syfu " wszystko i o każdej porze :) Aktualnie mam 100 w pasie ciężko mi zawiązać sznurówki od buta :) Postanowiłem powoli wrócić do dbania o siebie tylko , że tak dokładnie nie potrafię ułożyć sobie zbilansowanej diety wysokobiałkowej . Na bank w poniższej diecie brakuje kcal bo jest ich tylko 1600 a to zdecydowanie za mało . Moje pytanie więc : Gdzie wsadzić dodatkowe dodatkowe kcal żeby ładnie redukować , nie być ospałym i mieć power na treningu . Dieta ułożona ściśle pod godziny tak jak na to praca mi pozwala . Trening : poniedziałek , środa , piątek ( siłownia ) + wtorek crossfit + czwartek bieganie .


WIek :24
Waga:87
Wzrost:176
Staż: 5lat

1Bułka graham + kurczak 100g +sałata + pomidor + ogórek + oliwa z oliwek 10ml

B.29 W.43 T.10 KCAL 400

2 Drugie Śniadanie 11 : 00

omlet - 6 białek + 15 gr odżywki + papryka + pomidor + 3 kromki wasa 3 zboża

B.27 W.21 T.1,5 KCAL 217

3 Obiad (przed tren) 15

150g kurczaka ( lub ryby w zależności od dnia ) :) 100g makaron raz. + 150 warzywa na patelnie + sos własny bez śmietany mąki itp np z pomidorów dla smaku

B.45 W.77 T.8 KCAL 562


4 Po treningówka 17 : 00

1Banan + odżywka 60g białkowa ( nie gainer ) + 200ml mleka

B.50 W.45 T.1.6 KCAL 300

5 Kolacja 19 : 00

dorsz smażony 150g + kalafior 150g po posiłku dla smaku z 200 g arbuza

B.36 W. 24,5 T.1.5 KCAL 174


Smażenie na oliwie z oliwek lub pieczone w piekarniku - kurczak , ryba
Fotka z 21 roku życia
Pozdrawiam i czekam na sensowne odp .





"This No Easy Way ....I Pay My Dues Every Day

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 134 Napisanych postów 20191 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 69241
Witaj,
proszę wstawić dietę - wskazówki w temacie:
https://www.sfd.pl/ZRZUT_DIETY_Z_POTRENINGU__INFO_JAK_TO_ZROBIĆ.-t922822.html

Zachęcam do skorzystania z indywidualnych porad, diety opracowanej precyzyjnie dla Ciebie przez naszych dietetyków .

Nasi specjaliści przygotują wszystko za Ciebie i specjalnie dla Ciebie

http://potreningu.pl/plany/strefa-mezczyzny

Pozdrawiam.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Moja dieta do oceny

Następny temat

Czy od tluszczu mozna przytyc?

WHEY premium