SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta do oceny - redukcja brzuszka +sylwetka

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 969

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 86
Wiek :redukcja
Płeć : mężczyzna
Wiek : 25
Waga : 74,5
Wzrost : 176
Obwód klatki : 105
Obwód ramienia : 34
Obwód talii : 88
Obwód uda : 55
Obwód łydki : 36
Szacunkowy poziom tkanki tłuszczowej : 26%
Aktywność w ciągu dnia : praca, głownie biurko czasem kilka km marszu
Uprawiany sport lub inne formy aktywności : 2-3x w tygodniu siłownia (5-10min rozgrzewka rowerek,bieżnia,orbitrek -> 45min siłowy -> 10min rowerek, bieżnia, oribtrek) + raz w tygodniu basen
Odżywianie : słabość do słodyczy i słodkich napojów, w planie pełna dieta
Cel : zrzucenie "oponki" i nadmiaru tkanki tłuszczowej do 18% + przybranie masy mięśniowej
Ograniczenia żywieniowe : brak
Stan zdrowia : raczej dobry
Preferowane formy aktywności fizycznej : siłownia
Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty : kreatyna dawno temu
Czy możliwe jest wprowadzenie suplementów : tak
Stosowane wcześniej diety : brak

Witam,

Moim głównym problemem jest fałda tłuszczu na brzuchu, na siłownie uczęszczałem w latach bardziej młodzieńczych teraz wróciłem i aktualnie od 3miesięcy chodzę systematycznie. Jednak efekty przez brak diety są mizerne.. Chciałbym w końcu się przemóc i spróbować to zmienić. Dlatego rozpisałem sobie zapotrzebowanie i wyszło mi ok. 2600kcal.

Prosiłbym o ocenę ułożonej diety. Zdjęcia sylwetki wrzucę na dniach. I porady odnośnie ćwiczeń na siłowni, czy wyżej opisany w ankiecie przebieg treningu zda egzamin i czy w przypadku takiej diety możliwe jest zrobienie niedzielnego "cheat daya" gdyż często jestem w weekend poza domem i jadam na mieście.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
ogólnie tragedii nie ma, ale ten ostatni posiłek taki nie bardzo, moze i makro się zgadza ale kasze suchą wcinać czy to smaczne jest ? Pieczywo bym zmneijszył

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 86
Bardzo lubię kaszę i brokuły także zobaczę jak to wyjdzie i czy będzie to zjadliwe na dłuższą metę, zaczynam od przyszłego poniedziałku. Może zmniejszę pieczywo w posiłku 1 bo samego twarożku bez pieczywa nie zjem (w posiłek 2).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9050 Napisanych postów 82717 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699603
Tylko chodzi również o to żeby posiłki były zbilansowane. Twój ostatni Posiłek nie zawiera wogóle białka.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 91 Wiek 5 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 3486
jw.
apropo cheat day zdecydowanie za wcześnie na myślenie o cheatach, poczekaj z tym na zastój w efektach. opcja na weekend to zrobić żarcie do pojemników jeden/ dwa dni wczesniej i wcinać :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta i treningi dla kobiety (rower stacjonarny)

Następny temat

Czy trzymac makro?

WHEY premium