SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta do oceny - redukcja (80kg)

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 789

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254
Witam serdecznie,
krotko o sobie: waga 80kg, mieszkam i pracuje w Belgii na produkcji. Doswiadczenie z siłownią mam kilkuletnie od czasów liceum. Mam 26 lat i 180 wzrostu około.

Wg mnie mam dobrą sylwetke, ale z oponką, jakies zarysy miesni tez są. Chce zrobic redukcje tkanki tłuszczowej, a potem masa.

Pracuje na 2 zmiany, jeden tydzien na 4-5 rano, a nastepny tydzien na 13. Pierwsza przerwa po 4 godzinach.
Generalnie ćwiczenia planuje co drugi dzien.

To moja pierwsza dieta i zajeła mi bardzo dużo czasu...zliczanie wszystkich kalori jest bardzo czasochłonne. Nie liczyłem warzyw bo generalnie to sa dość małe liczby. Preferuje smażenie, wybralem oliwe z oliwek i olej ryżowy. Cieżko w belgii o jakies produkty takie jak w Polsce dlatego jest troche z tym klopotu. Oczywiscie to jest jakis odnosnik do diety i bede chcial zamieniać posiłki aby nie byla monotonna. Napewno pojawią sie jajka gotowane, tunczyk, chleb orkiszowy bądz żytni (sam robie) z ziarnami.

Poniżej przedstawiam moja pierwszą diete.
Wg wyliczen 80kg x 24 = 1920 kcal x 1,3 = 2500 kcal

Bilans poniższej diety to 2234kcal B = 200 W = 208 T = 60,6

Bardzo prosze o jakies wskazówki, czy generalnie dobrymi zasadami sie kierowałem czy bilans jest ok i czy trzymajac sie mniej lub bardziej tego schematu ukladania diety bede widzial efekty.

Pozdrawiam




Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 134 Napisanych postów 20191 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 69241
Witam,
zachęcam do skorzystania z indywidualnej porady dietetyka, dieta zostanie opracowana precyzyjnie dla Ciebie.

Nasi specjaliści przygotują wszystko za Ciebie i specjalnie dla Ciebie

http://potreningu.pl/plany/strefa-mezczyzny 

Pozdrawiam
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Poligon a dieta.

Następny temat

Zrzucenie tłuszczu na masie

WHEY premium