SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta do oceny Redukcja

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4012

Formularz - Proszę o pomoc

39

mężczyzna

Cel

redukcja przed upragnioną masą

Waga

80,5

Wzrost

182

Poziom bf (zdjęcie poglądowe)

16,49

Aktywność w ciągu dnia (cały tydzień): (praca/uczelnia/zajęcia domowe? O której trenuję, wstaję, kładę się spać? O której mam przerwy w pracy?)

praca w domu siedząca, trenuję po drugim śniadaniu, wstaję o 6.30 kładę się spać o 24

Uprawiane sporty, częstość i intensywność treningów, staż treningowy, sprzęt którym dysponuję (wyposażenie siłowni)

domowa siłownia 3 razy w tygodniu

Stosowane wcześniej diety, ich wpływ na sylwetkę, obecne odżywianie

byłem na masie ale ale zalałem się za szybko

Stan zdrowia (preferowane badania lekarskie)

zdrowy ale kortyzor wysoki a teść niski

Stosowana lub planowana suplementacja

Białko i Bcaa
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Wiek 44 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 805
Witam
Proszę o ocenę diety na redukcję przed upragnioną masą.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2583 Napisanych postów 50268 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 338932
ile kcal i jakie btw miałeś na masie? Czemu tak drastycznie ograniczasz tłuszcz w diecie? Przy niskim testosteronie, wysokim kortyzolu to średni pomysł, to samo tyczy się dużego ogólnego deficytu.

POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGÓW ONLINE. KONTAKT: koniu151.sfd@gmail.com

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 133 Napisanych postów 20191 Wiek 7 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 69241
Witam,

zachęcam do skorzystania z indywidualnej porady dietetyka, dieta zostanie opracowana precyzyjnie dla Ciebie.

Nasi specjaliści przygotują wszystko za Ciebie i specjalnie dla Ciebie

http://potreningu.pl/plany/strefa-mezczyzny 

Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Wiek 44 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 805
Na masie która mi nic nie zbudowała i trwała 5 miesięcy miałem
DT 2872 kcal
energii z tłuszczu 25%
energii z białka 25%
energii z węglowodanów 49%
energii z sacharozy 8%
DNT 2423 kcal
energii z tłuszczu 29%
energii z białka 31%
energii z węglowodanów 38%
energii z sacharozy 4%

Dietę redukcyjną ułożyłem czytając artykuł http://www.sfd.pl/t999653.html
Białko 41% Węgle 39% Tłuszcz 20%

Weź pod uwagę mój wiek i to że mam pracę w domu czyli prawie 12 godzin praca przy laptopie jedynie tylko te 3 treningi to moja aktywność.
Jeszcze dwa i pół roku temu ważyłem 120kg i do sierpnia 2014 r doprowadziłem się do 75kg. Do końca roku 2014r pomału wychodziłem z diety.
Od stycznia powoli zwiększałem i od marca masa Btw takie jak u góry i nic tylko pas poszedł 3cm i ogólny tłuszcz..
Moja duża wina że nie czytałem was i nic nie ucinałem tylko byłem cały czas na tym zestawie. Przyznaje się szczerze i chyba miałem zły plan treningowy.

Teraz na mojej redukcji w dwa tygodnie 2 cm w pasie i 3kg w dół i o dziwo bardzo dobrze się czuję i w DNT i w DT siła jest na razie. Chyba nawet lepiej się czuje niż na masie.

Co mam zmienić ? jeżeli mam tłuszcze zwiększyć to co mam zmniejszyć białko czy węgle.

dzięki z góry

Zmieniony przez - Anej w dniu 2015-10-20 09:04:05
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 884 Napisanych postów 11088 Wiek 136 dni Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 188226
Zwiększ tłuszcze a zmniejsz węglowodany , druga spraw pokaż zdjęcie podglądowe sylwetki a trzecia sprawa przy złym treningu możesz nic nie zbudować.
Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Teraz mam tak Białko 41% Węgle 39% Tłuszcz 20%
a jak ma być do jakiej wielkości mam zwiększyć tłuszcze ?

I co z ogólnymi kaloriami zostawić Koniu151 miał chyba wątpliwości?

Proszę o odp na te dwa pytania
Zdjęcia dam wieczorem.

Zmieniony przez - Anej w dniu 2015-10-20 16:29:56

Zmieniony przez - Anej w dniu 2015-10-20 17:24:54
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 59 Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 1746
Zwiększyć, obcinanie 1000kcal od razu to zły pomysł, sam się na tym przejechałem i teraz żałuje bo waga stoi a nie ma z czego już obcinać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Ponawiam pytanie
Teraz mam tak Białko 41% Węgle 39% Tłuszcz 20%
a jak ma być do jakiej wielkości mam zwiększyć tłuszcze kosztem węgli?

I co z ogólnymi kaloriami zostawić Koniu151 miał chyba wątpliwości? tylko proszę mieć na uwadze mój wiek 39lat i pracę w domu czyli całkowity bezruch tylko siłownia 3 razy w tygodniu.

Proszę o odp na te dwa pytania tylko Specjalistów bo tą odpowiedzią kreujecie moje paromiesięczne pożywienie także poważną sprawę.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Proszę " znawców w dziale " o odp. już nie jem 3 dni bo czekam na odp.

Zmieniony przez - Anej w dniu 2015-10-23 15:37:27
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3513 Napisanych postów 61618 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 672361
Podaj wartości makroskładników w g/kg masy ciała.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Białko 195g 41%
Węglowodany 185g 39%
Tłuszcz 42g 20%

Zmieniony przez - Anej w dniu 2015-10-24 19:25:12
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta-początkujący

Następny temat

Dieta i treningi

MenS