SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta do oceny

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1819

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 15 Wiek 29 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 446
Witam. To moja dieta na redukcje tkanki tłuszczowej. Proszę o opinie.

Raz na 2 tygodnie będę zmniejszał porcję tak o (75 kcal) czyli na miesiąc 150 kcal.

Cel- zrzuciłem już 5 kg, ważę w tej chwili 79 kg chce dojść do wagi 72 kg i zacząc budować masę mięśniową ;)



Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51765 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349848
Okej, jak chcesz możesz zjeść same warzywa jako przekąskę, możesz też przenieść je do innego posiłku, tak chyba prościej. Jeżeli chodzi natomiast o cięcie kcal o którym pisałeś, to bym się z tym wstrzymał bo kcal i tak jest mało, pomyśl raczej o zwiększaniu intensywności treningu - gdyby nie szło, nie ma co z góry zakładać i wykorzystywać arsenału jak wszystko będzie okej.
1

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51765 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349848
Który posiłek jest po treningu? Białko i banan? jak tak to zamiast tej jajecznicy/lub do jajecznicy daj węgle, możesz je przenieść ze śniadania. Wywal słonecznik. Jaki plan na urozmaicenie jadłospisu?

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 15 Wiek 29 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 446
Po treningu bezpośrednio wypijam BCAA. 30 minut po treningu to banan + odżywka białkowa ewentualnie banan + twaróg.
Będę zmieniał obiad i kolacje reszta zostaje bez zmian :)
+
raz na 2 tygodnie cheat meal.


Zmieniony przez - salik153 w dniu 2015-12-28 12:54:03
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51765 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349848
Także zrób z węglami tak jak pisałem, przenieś je na czas po treningu. Napisz też na jakie produkty będziesz zmieniał, bo o to konkretnie mi chodziło.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 15 Wiek 29 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 446
pierś z kurczaka na inne mięso np. wołowe, albo na rybę.
Warzywa brokuły na marchew lub inne warzywa
śniadanie mi odpowiada po prostu je bardzo lubie
kolacje np rybę jakąs wędzoną itd.



Zmieniony przez - salik153 w dniu 2015-12-28 13:30:00
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51765 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349848
Ok, czyli rozumiem, że wolisz jeść śniadanie, które Ci smakuje niż mieć dobrze rozpisany plan? W takim razie nic tu po nas.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 15 Wiek 29 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 446
czyli na śniadanie zostaję mleko plus płatki owsiane, (najłatwiej mi je w pracy jeść) reszta węgli z rodzynek itd pojdzie na pore po treningu tylko pod postacią czego mam te węgle zjęść ?


Zmieniony przez - salik153 w dniu 2015-12-28 13:41:50
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51765 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349848
jak przeniesiesz tam 10g rodzynek to jak byś nic nie przeniósł, zamień płatki na ryż, kaszę czy ziemniaki i daj w posiłku po treningu. Jak jesz pierwszy posiłek w pracy, to niech będą to np gotowane jaja, myślę, że równie wygodnie - przenieś z kolacji. Wtedy zredukuj białko z prochu- i tak masz go dużo, i zamień to na porcję mięsa do posiłku po treningu. Oczywiście mogą być też jaja, o ile nie przeje Ci się taka ilość w ciągu dnia.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 15 Wiek 29 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 446
czyli posiłek nr 8 pójdzie na posiłek nr 1, a posiłek nr 1 na posiłek nr 8 pod postacią kaszy + mięsa? odgrzewana jajecznica w mikrofali całkiem spoko, więc damy radę ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51765 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349848
Tak, dokładnie w ten sposób + redukcja białka w prochu w zamian za mięso, migdały(daj całą porcję zamiast słonecznika) możesz pochrupać między posiłkami.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 15 Wiek 29 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 446
Plus migdały do chrupania albo orzeszki :P

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ocena diety

Następny temat

Redukcja tkanki tłuszczowej

WHEY premium