SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta do oceny :)

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 766

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 30 Wiek 24 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 335
Wyliczyłem sobie zapotrzebowanie i mniej więcej ułożyłem dietę , chciałbym żeby ktoś sprawdził i ewentualnie powiedział czy to się trzyma kupy. Z informacji to waga ok 75 kg wzrost 178 wiek 19 . Aktywność to ok 3 x w tygodniu mma + 2x siłownia jakieś FBW etc :)
Zapotrzebowanie 3153 kcal (B:236 WW:394 T:70) Czyli wychodzi mniej więcej na posiłek 630kcal (b 47 ww 78 t 14)
I właśnie nie bardzo wiem jak to dostosować do poszczególnych posiłków. Prosiłbym o pomoc odwdzięczę się sogiem :)

1.Śniadanie

jajka / owsianka i tu pewnie więcej wegli

2.Drugie śniadanie

ryba/mieso + ryż/kasza/makaron

3.Przed treningowy

4.Po treningowy

5.Kolacja

białko ewentualnie twaróg itp.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1751 Napisanych postów 28706 Wiek 29 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 280839
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 30 Wiek 24 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 335
Waga : 75
Wzrost : 178
Staż treningowy: 1 rok
Obwód pasa -
Obwód klaty: -
Obwód uda: -
Uprawiany sport lub inne formy aktywności (jak często): 2/3 x na tydzień mma + 2/3 razy siłownia
Ograniczenia żywieniowe(uczulenia, choroby) : brak
Stan zdrowia: bardzo dobry
Preferowane formy aktywności fizycznej: j/w
Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty : białko , hmb, bcaa
Stosowane wcześniej diety/rozklad b/w/t: dieta redukcyjna
Wrażliwość na stymulanty: brak
Możliwosci finansowe: brak ograniczeń
Cel/problem/opis: tak jak w temacie chodzi mi o pomoc dostosowaniu ilości makroskładnikow na poszczególny posiłek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1751 Napisanych postów 28706 Wiek 29 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 280839
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 133 Napisanych postów 20191 Wiek 7 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 69241
Witam,
zachęcam do skorzystania z indywidualnej porady dietetyka, dieta zostanie opracowana precyzyjnie dla Ciebie.

Nasi specjaliści przygotują wszystko za Ciebie i specjalnie dla Ciebie

http://potreningu.pl/plany/strefa-mezczyzny 

Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
No zgadza się ale nie mogę zrobić tego zrzutu bo nie wiem po ile kcal , białka , wegli ma być w posiłku i stąd moje pytanie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
nie ma jakiś ograniczeń :) raczej posiłek ma około : 20-30 g białka, 10-15 tłuszczy i 50-70 węglowodanów ale to nie jest zasada
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

witam , twarog jak i serki wiejskie

Następny temat

Potrzebna dieta na redukcje

Wheyvita