SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta do oceny . Cel masa

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 916

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

17

Płeć

Mężczyzna

Cel

Masa

Waga

71

Wzrost

175

Poziom bf (zdjęcie poglądowe)

10

Aktywność w ciągu dnia (cały tydzień): (praca/uczelnia/zajęcia domowe? O której trenuję, wstaję, kładę się spać? O której mam przerwy w pracy?)

treninigi ok godziny 15 i 20 , chodze spac okolo 23 wstaje 6-7 .

Uprawiane sporty, częstość i intensywność treningów, staż treningowy, sprzęt którym dysponuję (wyposażenie siłowni)

Piłka nożna codziennie , 3x w tyg silka, staz 1,5 roku . Ostatnio przerwa od silowni ok 2 msc
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 26 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 85
Prosze o ocene diety . Celem jest wzrost masy . We wszystkich posilkach z ryzem sa warzywa . Wzrost : 175 cm Waga :71 kg
Trening cedziennie piłke nożną , 3x w tyg silownia

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 374 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5113
Jak na masę, to za mało kcal na plusie. Plus 40 kcal to jest nic, zwłaszcza przy Twoim wysiłku. Dorzuć z plus 400, jak codziennie trenujesz i obserwuj co się dzieje. Dość duża przerwa między posiłkiem 1 a 2, nie dasz rady tego zmienić do 3 godzin między posiłkami?
Tłuszcze na ostatni posiłek to niezbyt dobry pomysł, daj twaróg półtłusty.


Zmieniony przez - jjfight w dniu 2015-07-02 23:15:51
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 26 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 85
Jak teraz , dzięki za pomoc ;)





Zmieniony przez - zibiw w dniu 2015-07-02 23:34:40
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 300 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 8835
Płatki kukurydziane, orzechy ziemne i ser edamski do wywalenia. Brakuje tłuszczy o3.
Przy takiej aktywności celowałbym raczej w okolicach 4000 kcal, ale to kwestia indywidualna.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 374 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5113
Ile lat masz?Coś mi mówi, że spokojnie mógłbyś dać 3500 kcal i obserwować. Widac, że czytałeś co nieco na forum, bo dieta nie jest byle jaka Dodaj zdrowe tłuszcze, bo z samych orzechów w diecie to za mało (daj olej lniany, oliwa) Kukurydziane nie są złe, ludzie tak myslą, że to zło bo produkt przetworzony. Dobrze je zamienić na owsiane, ale kukurydziane Ci nie zaszkodzą, tym bardziej jeśli owsiane w ogóle Ci nie wchodzą z rana. Jak dasz radę je zamienić na owsiane to fajnie, więcej błonnika i zdrowsze wartości. Sam zmieniałem na kukurydziane czasem, a swego czasu jadłem zamiast owsianych, nie dajmy się zwariować. Orzechy ziemne(arachidowe) tak samo - masło orzechowe jest z orzechów arachidowych(ziemnych), to nie jest żadne zło, więc spokojnie jedz, byle nie na noc, bo to oprócz białka, również dużo tłuszczy :) Ten edamski faktycznie mógłbyś zmienić. Dorzuć jakieś ryby na zmianę z mięsem.
Piąty posiłek zamieniłbym z drugim.


Zmieniony przez - jjfight w dniu 2015-07-03 01:10:39
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 26 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 85
Mam 17 lat , kukurydziane chce zamieniac z owsianymi , wczesniej jadlem tylko owsiane ale niestety strasznie mi zbrzydly . Dorzucę troche kalorii . Dzieki za pomoc :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta węglowodanowa

Następny temat

Dieta na mase - ocena

WHEY premium