SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta do oceny ! :)

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 842

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 72 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2092
Witam,
bardzo bym prosił o ocene mojej diety, wiem, ze brakuje warzyw tylko jakby ktos mogl poradzić gdzie ile i jakie wrzucic ? Mniej wiecej jem to samo, oczywiście węgle czasem z makaronow, ziemniakow, ale nie mam pomysłu jak zmienić sniadanie ? płatki owsiane ? Prosze o jakieś porady.

Wiek 22
Wzrost 178
Waga 73
Pas 85
Cel to masa mięsniowa, nie chce sie za bardzo zalewać na zime.

Śniadanie 8:00
4jajka
Chleb żytni razowy 100g
banan 50g

Posiłek przed treningowy 11:00
Ryż biały 70g
Pierś z kuraka 100g
kukurydza 50g

13:00 siłownia

Posiłek po treningu 15:00
tak samo jak posiłek przed treningiem

Posiłek 18:00
filet 100g
bułka graham 100g
banan 50g
orzechy włoskie 30g

Posiłek 20:30
chleb żytni razowy 100g
serek twarogowy ziarnisty 200g
3 łyzeczki oliwy

Posiłek przed snem 22:30
Twaróg chudy 150g

23:30 sen.

170g białka, 80g tłuszcze i 300g węgle. mniej wiecej, wiadomo, ze tam co do grama sie nie zgadza, w jednym posilku jest pare wiecej, w jednym pare mniej, ogolnie wyszlo mi na posilek 28g białka, 26g tluszczy i 60g wegli, okolotreningowe bez tluszczy i przed snem samo bialko

Dodam, ze po siłowni mam możliwość picia białko bądz gainera, co lepiej ?



Dzięki i pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 134 Napisanych postów 20191 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 69241
Witaj,
dietę wstawiamy w takiej formie:
https://www.sfd.pl/ZRZUT_DIETY_Z_POTRENINGU__INFO_JAK_TO_ZROBIĆ.-t922822.html

Zachęcam do skorzystania z indywidualnych porad, diety opracowanej precyzyjnie dla Ciebie przez naszych dietetyków oraz treningu przygotowanego przez naszych trenerów personalnych .

Nasi specjaliści przygotują wszystko za Ciebie i specjalnie dla Ciebie

http://potreningu.pl/plany/strefa-mezczyzny

Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1813 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 12572
Wrzuć screena z potreningu.pl z twojego profilu, żeby była jasna kaloryczność.
https://www.sfd.pl/ZRZUT_DIETY_Z_POTRENINGU__INFO_JAK_TO_ZROBIĆ.-t922822.html
Zapotrzebowanie liczyłeś?

Jedz jak bestia, ćwicz jak bestia, bądź bestią!
Instruktor kulturystyki.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 72 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2092
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 72 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2092
Zrzut z jednego dnia. W inny dzien śniadanie zamieniam na płatki owsiane z rodzynkami, żurawina, mlekiem i migdałami oraz na omlet

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 300 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 8835
Jak na masę to za mało kalorii. + za dużo białka i stanowczo za mało tłuszczy (w tej wklejonej). Mógłbyś w 1 posiłku zmniejszyć do 2 jajek + płatki owsiane (zamiast chleba), dodać oliwę z oliwek i może twaróg do 100g to powinno być OK. Co nie zmienia faktu, że musisz wyczarować jeszcze przynajmniej z 800 kcal więcej jeżeli to ma być masa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 72 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2092
To ile powinno być tłuszczy ? 3400 kalorii to nie za duzo bedzie myslisz ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 72 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2092
Wrzucam troche zmienioną dietke, dzień treningowy i nietreningowy, nie wiem jak mam tam wyczarować jeszcze jakieś 500kcal... Dodałem troche tłuszczy i ogólnie pare zmian jest

Prosze o ocenę.




Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Bardzo niska masa ciała

Następny temat

dieta do oceny

WHEY premium