SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta do oceny

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 445

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 29 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 565
Witam,
Jestem w trakcie ustalania diety i planu treningowego na masę, moje zapotrzebowanie to 3000 kcal, 162 g białka, 415 g węgli, 77 g tłuszczu.
Czy do tego momentu wygląda to dobrze ? co dać przed treningiem i po treningu ? gainer czy jakieś białko. Dodatkowo w kwietniu startuję w półmaratonie i jednego dnia będę na siłowni drugiego dnia będę biegał co jeść przed bieganiem i po bieganiu, może jakieś carbo ?

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

Wyjątkowo przepyszny zestaw!

Zgarnij 3X NUTLOVE 500 w MEGA niskiej cenie!

KUP TERAZ
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 681 Wiek 37 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 10283
ten 2 obiad ile przed treningiem jesz? bo w sumie dorzucic tam jakies weglowodany zlozone i masz posilek przedtreningowy. na sniadanie proponowal bym wiecej platkow
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 29 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 565
2 obiad jest około 2 godziny przed treningiem, ponieważ do 18 siedzę na uczelni i niestety jestem zmuszony iść na siłownie około 19-20.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 251
też mi się wydaje, że owsianych mógłbyś więcej dorzucić, 30g to malutko.
jak ci one przez gardło nie przechodzą to polecam placki owsiane - wg mnie najsmaczniejszy sposób.
tu masz przepis: http://www.sfd.pl/Placuszki_owsiane-t441175.html

Zmieniony przez - sculptor w dniu 2013-01-31 23:38:24
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czy taka dieta jest odpowiednia?

Wheya