SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta do oceny

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1012

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 301 Wiek 41 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5258
Witam. Chciałbym prosić osoby obeznane w temacie do oceny mojej diet. Układanie diet nie jest moja najmocniejszą stroną. Mam 22 lata, około 174 cm wzrostu i 70 kg wagi. Reszta info w pilku z dietą. Jest to dieta na mase.
Jeszcze nad nią pracuje dlatego mam tak mało w niej tłuszczy i jest ciut monotonna ale wszelkie innowacje i zmiany wyjdą w "praniu"

Rozpiske można znaleźć pod adresem:

[http://www.drinkteam.lublin.prv.pl/SzyCha83-Dieta.xls]

Z góry dziękuje za konkretne komentarze i porady.

Zmieniony przez - SzyCha83 w dniu 2005-07-31 01:38:09

Pozdrawiam SFDowców

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 164 Napisanych postów 12853 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 43234
na 2 nieda się nic innego

jeżeli pomogłem , Ty pomósz mi wejdz w link i się zarejestruj http://www.AWSurveys.com/HomeMain.cfm?RefID=krzakzak 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 301 Wiek 41 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5258
zakrześ może rozwinąć swoją wypowiedz bo jej nie rozumiem

Pozdrawiam SFDowców

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 679 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6610
chodzi o odżywki zamiast normalnego posiłku
możesz dać np twaróg z ryżem lub makaron, ew jakiś banan do tego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 301 Wiek 41 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5258
No ale własnie po to chyba one są żeby uzupełniać braki w diecie. Nie mam za bardzo mozliwości jeść 6 posiłków dziennie a tak mieszanka Carbo i białka ładnie uzupełnia i zastępuje 1 posiłek.

Pozdrawiam SFDowców

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 164 Napisanych postów 12853 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 43234
ale zawsze lepiej zwykły posiłek

jeżeli pomogłem , Ty pomósz mi wejdz w link i się zarejestruj http://www.AWSurveys.com/HomeMain.cfm?RefID=krzakzak 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6231 Napisanych postów 75800 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 753507
Jak mozesz to jadaj normalny posilek ja nie to odzywka ale nie zebys sobie jadl zawsze w tym czasie odzywke zamiast posilku naet jak mozesz go zrobic.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 301 Wiek 41 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5258
No rozumie się ale tak ogolnie to dieta OK???

Pozdrawiam SFDowców

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

dieta na rzeźbę do oceny

Następny temat

40 g oliwy?

Wiecej