SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta do oceny

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 8180

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9050 Napisanych postów 82717 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699603
Tylko co tutaj zmieniłeś ? Bo niestety ale nadal jest tragedia .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Wiek 38 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 13674
Moj blad.
Zalaczylem plik z wczoraj. Nie moge juz edytowac dlatego daje w nowym poscie,

Tutaj poprawka





Zmieniony przez - JaY666 w dniu 2018-08-01 09:31:06
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3421 Napisanych postów 8469 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 407869
Do smarowania pieczywa, to jest masło (z tłuszczu mlecznego, 82%), nie jakieś serki sto razy przetwarzane. Orzechy dodaj do posiłków, a nie jakieś podjadanie w ciągu dnia. Ziemne to nie orzechy tylko straczkowe, więc z umiarem z uwagi na niekorzystne proporcje kwasów tłuszczowych. No i orzechy tez lepsze bez obróbki (nie prażone). Z mojego punktu widzenia, to 7 razy dziennie to sie noworodki karmi, nie dorosłych ludzi. Ani to wygodne, ani korzystne (nie jest tak, że "często i mało" nakręci metabolizm). Zrobiłabym z tego 4 posiłki.

Reaktywacja czy falstart? http://www.sfd.pl/[BLOG]deja_vu-t1099661-s119.html#post-18195840

"Jeszcze nie jest ze mną tak żle, żeby robaki zaczynały mlaskać na mój widok, kiedy jadę wózkiem po łące..." nie moje tylko Sebastiana Fitzka z "Pasażera 23", ale sobie pożyczyłam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Wiek 38 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 13674
Dzieki za uwagi. Jesli chodzi o serek to chyba tu jest blad z mojej strony w nieznajomosci tematu. Jak sprawdzilem jest rowniez serek do smarowania z president. Ten ktory ja uzylem to normalny camembert czyli miekki ser podpuszkowy czyli przetworzony tylko przez naturalny proces powstawania. Pieczywa nie smaruje moge zaczac i wymienic ser jesli dalej jest zly. Orzeszki wymienie na nerkowce niesolone. Tak na prawde to 7 posilkow bo bialko zaraz po treningu i orzeszki osobno bo nie mialem okreslonej pory. Dodam do jednego posilku i bede mial 5 (w tym bialko). Czy składnikowo już lepiej to wyglada?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Wiek 38 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 13674
Podejrzewam ze nie powinienem pisac posta pod postem ale pytanie nie tyczy sie zaproponowanej diety tylko treningu na redukcje. Czy oprocz treningu silowego dodawac rowniez cardio/interwaly. Czytałem na forum że nie jest to potrzebne i że sam trening siłowy wystarczy. Pisałem na poczatku ze trener poradzil by zamiast cardio po treningu zrobic interwaly na ergometrze wioslarskim. Czy w ramach tego powinienem kalorycznosc podniesc? Co w dni nietreningowe - czy jesli np wybiore sie na rower i przejade iles km to musze dodatkowo uzupelnic kcal spalone by nie miec za wysokiego ujemnego wyniku? Martwie sie czy moje zalozenia kcal nie sa za niskie i dalej nie bedzie efektu. Jestem fanem Cardio i Interwaly tez wydaja sie ciekawe i dobijajace ale w ramach redukcji zrezygnuje z czego musze.
Dzieki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
najpierw siłowy, redukcja prsystopuje to wtedy włączysz dodatkową aktywność treningową

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Wiek 38 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 13674
spoko dzieki wyłączę cardio/interwały z dnia treningowego. Czy w dni nietreningowe aktywnosc typu rower jest opcja? Zacząłem liczyć zapotrzebowanie kaloryczne u mnie i mam sprzeczne wyniki. Z wyliczeń kalkulatora z np. potreningu wychodzi mi ogółem ok 3400 gdzie jesli robie wzorem mam ok 2900 - typ budowy to endomorfik. Trener personalny tez mowił by na redukcji conajmniej 2700 miec... i teraz jestem w kropce bo nie wiem czy dieta nie jest o kant d...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3421 Napisanych postów 8469 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 407869
Wyliczenia to tylko teoria. Dalsze dywagowanie, czy 2700 czy 2900 efektów nie przyniesie. Trzeba zacząc stosowac przyjętą za punkt wyjścia kaloryczność, obserwowac i w razie potrzeby korygować przyjęte założenua.

Reaktywacja czy falstart? http://www.sfd.pl/[BLOG]deja_vu-t1099661-s119.html#post-18195840

"Jeszcze nie jest ze mną tak żle, żeby robaki zaczynały mlaskać na mój widok, kiedy jadę wózkiem po łące..." nie moje tylko Sebastiana Fitzka z "Pasażera 23", ale sobie pożyczyłam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Wiek 38 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 13674
czyli lecimy dalej powiedzmy tydzien do 2 i sprawdzamy czy idzie góra/dół?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3421 Napisanych postów 8469 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 407869
Tak. Tydzien to moze być za mało. I kontrolujemy obwody i ogólną estetykę sylwetki, nie wagę.
1

Reaktywacja czy falstart? http://www.sfd.pl/[BLOG]deja_vu-t1099661-s119.html#post-18195840

"Jeszcze nie jest ze mną tak żle, żeby robaki zaczynały mlaskać na mój widok, kiedy jadę wózkiem po łące..." nie moje tylko Sebastiana Fitzka z "Pasażera 23", ale sobie pożyczyłam.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Schemat życia pod wieczorny trening

Następny temat

Posilki

WHEY premium