SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta do oceny

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 639

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 190
Witam załączam dietę do oceny (dieta na redukcje). Jest dość uboga ze względu na ograniczenia finansowe. Odjąłem węgle na korzyść białka. Niestety ryż mi nie smakuje dlatego wybrałem makaron. Oczywiście dieta uzupełniona jest treningiem na siłowni + od przyszłego tyg dochodzą aeroby po każdym treningu. Dodałem odżywkę białkową gdyż wyjdzie mi to według moich wyliczeń taniej. Zapewne skarcicie mnie że coś jest źle ale człowiek się uczy na błędach.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12034 Napisanych postów 160428 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234369
moze napisz na poczatek podstawowe info o sobie, wiek, masa ciala, wzrost.
stan zdrowia? etc

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 190
186 cm wzrostu, 22 lata, 86 wagi i 22 % fatu, według tej strony moje zapotrzebowanie wyszło 3400 co jest dla mnie kompletną bzdurą , gdyż według wzory ze strony Zapytaj Trenera wyszło 2700. Dlatego zę wyszły 2 różne wyniki przyjąłem za start to 2700 i przyjąć system 40%węgli 30% białka i 30% fatu. Gdy nie będzie spadać waga wtedy chce uciąć znowu coś.

Zmieniony przez - maks__3 w dniu 2015-04-09 06:00:48
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 978 Napisanych postów 11361 Wiek 5 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 191504
Warzyw brak , posiłek II bardziej jak przekąska nie posiłek. Brak źródeł omegi 3 jak (śledzie, makrela, łosoś) . Zastanowił bym się nad Low Carb przy takim poziomie bf.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 190
miałeś racje. zapomniałem o warzywach, dodałem warzywa na patelnię, bułki zastąpiłem lekkim pieczywem sonko, ująłem też trochę makaronu. wyszło 145g węgli czyli zgodnie z zasadą low carbo , białko praktycznie bez zmian.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Otłuszczone tułowie.

Następny temat

Rozpoczęcie IF

WHEY premium