SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta do oceny

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 897

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 29 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 37
Witam. Mam 21 lat ważę 70kg. Ćwiczę 4 razy w tygodniu. Ułożyłem sobie dietę i prosiłbym o jej ocenę ewentualne porady. Dieta którą sobie ułożyłem jest dietą na masę. Jest to mój pierwszy post więc proszę o wyrozumiałość.

1 posiłek 8:30
50g płatki owsiane
300ml mleko 2%
Jajecznica z 2 jaj
20g rodzynek

2 posiłek 11:30
100g piersi z kurczaka
100g ryżu białego

3 posiłek 14:30
2 jajka na miękko
1 banan
300ml mleko 0,5%

4 posiłek 17:30 (przed treningowy)
150g piersi z kurczaka
100g ziemniaków

po treningu 2 banany

5 posiłek 19:30
200g chleb żytni pełnoziarnisty
150g polędwicy

6 posiłek 22.30
200g serek wiejski, twaróg chudy
2 kromki chleba razowego


między posiłkami: owoce
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Wiek 31 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 651
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 29 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 37
Dieta po treningu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Wiek 31 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 651
Dodaj warzywa bo jedyne to ziemniaki i pomidory przetworzone z szprota w sosie oraz proponuje rozkład makro B 30% W 50% T 20 %
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 29 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 37
hmm jakieś pomysły aby urozmaicić posiłki ? czy ogarnąć już samemu ? :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Wiek 31 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 651
Np masz posiłek nr 5 zamien banana na warzywa tak samo mozesz sobie dodac warzywa do tej kury z ryżem w 2 posiłku :) np ja kupuje sobie mieszanki warzywne albo jakieś surówki albo je robię sam :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 29 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 37
ok czyli rozumiem ze moga byc mrozonki ? :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Wiek 31 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 651
Tak.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta redukcyjna 82 kg do oceny.

Następny temat

dlugi dzień pracy rozkład

WHEY premium